Multi medya: Elif

******Merhaba arkadaşlar, bu hikaye benim ilk göz ağrım. Başlarken bir anda karar verip aniden başladım ve hiç planım, hazırlığım yoktu. Sadece hayallerim vardı.

Şunu da vurgulamak istiyorum ki, bu hikayeyi yazmamdaki tek amaç sizin gibi genç insanların cesareti bulması. Bir küçük kızın ufak bir cesaretle hayatında neleri değiştirdiğini gördüğünüzde, eminim siz de gerçekleştiremediğiniz hayalleriniz için atamadığınız o adımları atmak isteyeceksiniz.

Ben hayatımdaki her şeyi cesaret ederek kazandım, tek amacım sizin de cesur olmanız. Başarılar hayal etmekle başlar cesaret etmekle de tamamlanır. Belki birkaç kez başarısız olabilirsiniz ama eminim en sonunda yine başarıyı bulacaksınız. Unutmayın; KADER YALNIZ CESURLARA GÜLER.

Not: Bu benim ilk hikayem ve acemilikler oldukça fazla var. Ona göre okuyun. Sonraki hikayelerimi okuduysanız, farkı zaten göreceksiniz. 😄
***

Aynanın karşısında kendime çeki düzen verirken biraz sonra yaşayacağım heyecana da kendimi hazırlamaya çalışıyordum. Koskoca bir yıl çabucak geçmiş, sonunda eleme günü gelmişti.

Hayatta ne olursa olsun hep bardağın dolu tarafını gören bir insan olmuştum. Asla umutsuzluğa kapılmadım, hep bir çıkış yolu aradım. Biliyordum eğer ölmediysen en kötü anlarda bile bir yol bulursun çünkü hala hayattasın. Ben hep umut ettim; iyi bir yazar olmayı diledim, sonsuz bir aşk bulmayı diledim, asla beni satmayacak, ne olursa olsun yanımda olacak dostlara sahip olmayı diledim. Bu üç ayrı dilek tek bir şey sayesinde gerçek olmuştu, "The Writers" ve gördüğüm afişi. Herkesin hayal edip de kavuşamadığı şeylere ben bu yarışmaya sayesinde kavuşmuştum. Tek bir an, tek bir cesaret kırıntısı bunu gerçekleştirmişti ve o kırıntılar artık birleşip büyük bir parçayı oluşturmuştu. Ben artık daha cesurdum çünkü yanımda güvendiğim, sevdiğim insanlar vardı ve ben onlar sayesinde asla yıkılmazdım zaten yıkılsam bile onlar toparlarlardı.

***

İnanmaktan VazgeçmeBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!