Wolfie:

Vstala som s pocitom, že niečo sa ku mne až šialene tisne. Zažmurkala som do chladných slnečných lúčov a pozrela na dotyčného.

Scorpius sa ku mne tisol a tuho stískal viečka k sebe. Pery mal zomknuté do tenkej čiary a mračil sa. James tuho spal, ale stále nás objímal. Vedela som ale, že zatiaľ čo James sa oddáva sladkému spánku, Scorpius je hore. Opatrne som sa vymotala z Jamesovho zovretia a Scorpius otvoril oči. Priložila som si ukazovák na pery a Scorpius ticho vyliezol spod periny. James si niečo nezrozumiteľné zamumlal a objal vankúš, na ktorom som spala. 

Niekedy mi James pripomína kocúrika. Zje všetko, čo vidí, ale stále je štíhly a jeho postave to ani trochu neublíži. Vie byť nebezpečný a prešibaný ako šelma. Telo má pružné a celkovo je neskutočne obratný. A keď sa hral ešte s tou ponožkou...


Pokynula som bratovi hlavou, aby ma nasledoval. Po špičkách sme vyšli von z mojej izby a nechali Jamesa spať. Ticho sme zišli do spoločenky.

,,Ako to, že nespíš ?" zívla som a Scorpius mykol plecami.

,,Nechceš mi to povedať ?" nadvihla som obočie a on sklopil zrak. Merlin, v tom Jamesovom tričku je skutočne utopený.

,,Poď sem." povzdychla som si a vtiahla brata do náruče. Nepotrebujem, aby mi to hovoril. Som jeho sestra a po včerajšku... Jemne som ho hladkala na chrbáte a on ma objal okolo pliec.

,,Nič sa nedeje, Scorpius. Všetko bude dobré." šepkala som mu jemné slová. ,,Možno len zo Zakázaného lesa vyšiel had a zablúdil na Rokfort. Hagrid ho vyženie."

,,A čo ak nie ? Wolfie, napadol ťa upír." zamrmlal mi do pleca.

,,To je niečo iné." stisla som ho silnejšie.

,,Wolf ?! Scorpius ?!" ozvalo sa rozrušene a do izby vbehol polonahý James Sirius Potter s prútikom v ruke.

,,Pst ! Nekrič tak ! Zobudíš Albusa a Arianu." zasyčala som naňho a Jamesovi viditeľne odľahlo. Aj so Scorpiusom sme sa vrátili do izby.

,,Uvedomuješ si, ako si ma vydesila ?!" zavrčal James hneď, ako sa dvere zatvorili.

,,Merlin, čo som urobila ?" prekrížila som si ruky na prsiach.

,,Tak mňa tu len tak necháš spať, pričom miesta vedľa mňa sú prázdne. Včera si bola taká rozčúlená, tak asi viem, že sa niečo deje !" zaprskal.

,,Stále nechápem, prečo sa rozčuľuješ !" zvýšila som hlas aj ja.

,,Lebo sa o teba bojím, doriti !" odsekol a ja som sa pousmiala.

,,Našiel si nás ? Našiel. Len som ťa chcela nechať ešte spať, keďže som so Scorpom vstala skorej." povedala som už pokojne.

James si prehrabol vlasy a zavrel sa v kúpeľni. Ja som si povzdychla a hodila sa na posteľ.

,,Nemaj mu to za zlé. Má ťa strašne rád." prisadol si ku mne Scorpius. Musela som sa pousmiať.

,,Však aj ja jeho. Ale viem sa o seba postarať." zavrtela som hlavou.

,,Aj ja sa viem o seba postarať, a predsa ma komanduješ a brániš. Si moja sestra a máš ma rada. A James má rád teba, tak ťa tiež ochraňuje. Ako ty mňa včera." pozrel na mňa tými zelenými prenikavými očami a ja som sa krátko zasmiala. Poučuje ma 12-ročný brat.

,,Ach, Scorpius." zasmiala som sa a objala ho okolo pliec.

,,Ale ja si ťa nedám, lebo som tvoja staršia sestra a ľúbim ťa." vtisla som mu bozk do vlasov.

Seriously, Potter ?! {Harry Potter, next generation}Read this story for FREE!