35.kapitola-Krutý boj/Avada kedavra

7.4K 536 314

Thanatos:

Vedela, ako dostane mladého Pottera. Ale tajne dúfala, že príde aj so svojím bratom a s dcérou Malfoya. Dúfala, že Draca presvedčí o tom, aby sa k nej pridal. 
Ako malá Annie bola študentami opovrhovaná alebo šikanovaná. Všetci ju mali totiž za šialenú vernú Bellatrix. Každý sa jej strániť a Annie to bolelo, ale nedávala to najavo. Rozhodla sa, že ukáže svetu, čo je ona zač ! 

Na začiatku nechcela byť zlá, aj keď viac sa stotožňovala s príbehom Toma Riddla ako Harryho Pottera. Tom jej bol podobný a rozumela, prečo to urobil. Bol ako ona. Annie sa potácala Rokfortom sama. Nemala priateľov, aspoň nie pravých. Strašne sa tešila až ukončí školu a konečne bude môcť ukázať, čo v nej je. V škole ju mali totiž len za šprtku. Čo na tom, že sa Annie učila lebo chcela ? Ale to niektorých povzbudzovalo, aby jej len robili zle. Kradli jej knihy alebo prútik, smiali sa jej, robili jej napriek. Annie to všetko mlčky znášala a držala si od všetkých odstup. 

Ale v piatom ročníku sa zamilovala. Zamilovala sa do jedného chrabromilčana, Tobiasa Millera. Bol obletovaný všetkými dievčatami na škole a bol známym lámačom sŕdc. Annie bola hlúpa, ale milovala ho. 

Stalo sa, že si ju Tobias začal všímať a Annie bola v siedmom nebi. Užívala si jeho pozornosť a milovala ho. Skutočne ho milovala. Ale potom sa to stalo. Tobias ju presvedčil k sexu, no na ďalší deň sa s ňou kruto rozišiel. Annie to zlomilo a nemohla uveriť, že jej to skutočne urobil. Skutočne pre neho nič neznamenala ? Ublížil jej, veľmi jej ublížil, ale ona nedokázala presvedčiť srdce, aby ho prestalo milovať. Jej láska ochladla ale veľmi skoro.


Asi mesiac na to, ako sa spolu rozišli, si na ňu Tobias počkal a a zatiahol ju do jednej z učební, kde ju znásilnil. Annie sa mohla brániť koľko chcela, ale nemala nádej. Tobias bol veľmi silný a na pomoc jej nikto neprišiel. Aj keby ju počul niekto kričať, nepomohol by jej, lebo ju nikto nemal rád alebo sa jej bál.

Týždeň po tom zážitku chodila s modrinami a cucflekmi, ktoré skrývala za golier košele alebo si uviazala šatku. Nemala sa ani len komu vyžalovať. Matku ani otca nemala, bola sama ako prst. 


Keď sa jej raz posmievali opäť a medzi nimi bol aj Tobias, ktorý ju ponížil tak, ako ešte nikto, Annie utiekla do Zakázaného lesa, kde zo seba pustila dlho zadržiavaný plač. Chcela sa zabiť. Tak moc chcela odísť z tohto sveta. Znenávidela ľudské šťastie a znenávidela lásku. Ona ju nikdy nepocítila. A práve preto znenávidela Harryho Pottera. Vyhral vďaka láske. 

Už-už si trasľavo mladá Thanatos prikladala prútik ku krku, keď ju niekto zastavil. Čiernovlasý mladý muž. Mohol mať sotva 20 a bol neskutočne príťažlivý.

,,Nechaj ma na pokoji !" zasyčala Annie. ,,Nezabrániš mi v tom !"

Ethan sa ju nepokúšal zastaviť. Sledoval ju a jediné, čo urobil bolo, že sa opýtal prečo. Annie bola zúfala a zosypala sa priamo pred cudzincom. Povedala mu všetko a Ethanom pohľad zrazu zmäkol. Sadol si k nej a objal ju. Vzal jej prútik z rúk a len ju objímal. Bol to prvý Annin kamarát, priateľ. Zistila, že je upír a v prvom momente ju chcel zabiť, ale potom ho niečím upútala a nemohol jej len tak vypiť krv.Annie začala študovať čiernu mágiu a bola rozhodnutá zabudnúť na lásku. Ethan bol jej spojenec a neskôr sa stal aj milencom. Nič si nesľúbili, iba spolu spávali a tvorili plány. A keďže Annie bola nie len krutá, ale aj inteligentná, zistila, že môže byť oveľa lepšia ako lord Voldemort. Naučila sa ovládať najčiernejšiu mágiu, ktorú ani Voldy nepoznal a navyše vedela využívať zbrane iných proti nim oveľa efektívnejšie.

Seriously, Potter ?! {Harry Potter, next generation}Read this story for FREE!