Aloha !

Hlásim sa na začiatku, opäť :) Vopred chcem upozorniť na vulgarizmy (asi to napíšem do popisu, lebo to nie je prvýkrát :D). Po tomto sa po mne asi všetci vrhnete a ja sa idem schovať do svojej skrýše, zvýšim ochranu, oznámiť Nicovi, aby po mňa prišiel, keď skončím v Tartare atď. :D Dúfam, ale že vydržíte so mnou až do konca a spolu to nejako zvládneme. Takže, aby ste sa nenudili, tak vám prinášam takúto kapitolu. Mimochodom, vy ste chceli akciu O:)  Tak Te Amo a adios ! :*   *CleoDeFuego*


James:

Ponáhľal som sa k Zakázanému lesu. Tam bude Thanatos. Viem to. Tá hádanka bola až príliš jednoduchá. Na začiatku som síce čakal Tajomnú komnatu, ale keď sa to tak vezme, to tu už bolo a Thanatos sa zatiaľ neopakovala. Navyše otec druhýkrát prežil avadu kedavru vo vojne. Thanatos bude sama, pretože ani jeden Smrťožrút neušiel. Len ona. Takže malo by to byť rýchle, aspoň na únik.

Nikto mi nebude siahať na rodinu. Nikto ! Za toto Thanatos zaplatí ! Kruto mi zaplatí, že mi vzala sestru a chce ju zabiť, ak ju teda už nezabila. Nie ! Nesmiem byť taký pesimista. Lily žije ! Musí !

Kráčal som po suchej tráve, kde-tu sa mihol ešte sneh. Držal som prútik v ruke a bol pripravený. Nech vylezie, tá šibnutá ženská. Toto jej len tak neprejde.

Ako som kráčal lesom, zbadal som dievčenské telo krčiace sa na zemi. Jej ohnivé vlasy pripomínali skôr zablatenú líšku a chrabromilskú informu mala celú špinavú. Nemusel som jej vidieť do tváre, aj z diaľky som rozpoznal, že je to ona.

,,Lily !" ozval som sa natešene a ponáhľal sa k nej.

,,James ?" zdvihla sestra zrak a v očiach sa jej mihlo zúfalstvo.

,,James, nie ! Je to pasca !" skríkla, ale ja som ju nepočúval. Prihnal som sa k nej a zdvihol ju na nohy. Ledva sa na nich držala, ale stála. Od kútika pier sa jej tiahol pramienok uschnutej krvi a vo vlasoch mala blato či listy. Bola bledá ako stena a pod jej očami boli nepekné kruhy. Merlin, koľko tu je ?!

,,Lily, merlin, tak som sa o teba bál !" vtiahol som ju do objatia.

,,James, vypadni odtiaľto !" pozrela mi vystrašene Lily do očí a snažila sa ma odstrčiť, ale ja som sa nedal.

,,Všetko je v poriadku, Lily." pohladil som ju po tvári, keď sa odniekiaľ ozval posmešný hlas.

,,Aké to je všetko jednoduché. Aký otec, taký syn. Dojemné."

Prudko som sa otočil a Lily schoval za chrbát. Drzo som sa uškrnul, keď som pred sebou zbadal stáť príťažlivú ženu s havraními hustými vlasmi a sivými šialenými očami. Annbellu Thanatos Lestrangeovú.

,,Rád ťa opäť vidím, Thanatos." zavrčal som a ona sa rozosmiala.

,,Potešenie je na mojej strane, James Sirius Potter." Prstom si poklepkala po brade, akoby nad niečím uvažovala. ,,Vieš, že stretnúť sa s tebou je ľahšie, ako sa zdá ?" pokračovala.

,,Som si vedomý toho, že som pre ženské pohlavie veľmi príťažlivý." odsekol som s úškrnom a Thanatos sa rozosmiala.

,,Kto by tvrdil opak, bol by blázon. Skutočne si, James, šarmantný mladý muž. Žiaľ, pre mňa primladý." pobavene sa usmiala Thanatos a ja som nadvihol obočie. Tá ženská so mnou skutočne flirtuje ?!

,,Ak by si bola v mojom veku, možno by som si dal povedať. Ale moment ! Prepáč, cica, ale zásadne nechodím so ženami, ktoré ma chcú zabiť. Pochop, neklapalo by nám to." hral som ľútosť. Thanatos vyprskla do úprimného smiechu.

Seriously, Potter ?! {Harry Potter, next generation}Read this story for FREE!