13+, 15+, 18+ (neviem, vyberte si :D)

Tak, aby sa mi tu niekto nesťažoval, lebo viem, že tieto monológy nečítate :D Varovanie je a tiež Vás chcem varovať, že niečo takéto píšem prvý krát a je to otrasné, berte to s rezervou por favor... Tá scénka sa mi sem hodila a keď som čítala iné romantické príbehy, bolo to tam také oživenie :D Trvalo to, lebo som to prepisovala tak dlho, aby to nebolo ako 50 odtieňov alebo len také nič. leli534 ty vieš, ako som sa s tým trápila a keď si ju tak chcela :D Asi som si to u Vás pokazila, ale ču už. Nepíšem pre slávu alebo na objednávku. Proste ma to baví a napĺňa. Všetko je po prvýkrát a aspoň mi Vaša kritika pomôže.

 Okej, varovanie je tu a teraz, kto má odvahu, nech sa páči.*CleoDeFuego*


Wolfie:

Miluje ma. James Sirius Potter ma miluje! Myslela som, že si zo mňa uťahuje, ale hovoril pravdu. Videla som to na ňom. Ten fakt, že to myslí vážne, mal vpísaný v očiach, ktoré na mňa tak zúfalo hľadeli. Prosili ma, aby som mu verila. A keď ma pobozkal, nemohla som sa brániť. Jednoducho som nemohla. V mojom bruchu poletovali asi tisícky motýľov a srdce tĺklo ako splašené. Verím mu. Všetko to dávalo zmysel. Všetko bolo odrazu tak jasné.

Tie dve slová mi poskytli odpoveď na všetko. Pochopila som, že jeho zmenu má na svedomí jeho cit, no ja som to nechcela vidieť. Len ja poznám jeho skryté tajomstvá, jeho osobu celú a nie len toho frajera na povrchu. On sa o mňa skutočne snažil bojovať. Bol tu pre mňa, keď som ho potrebovala a nevzdal sa ani po mojich odmietnutiach. Som rada, že to nakoniec nezabalil a hlavne, že to cíti rovnako.Jeho dravé bozky som mu oplácala. Bolo ľahké mu podľahnúť. Bozkáva sa ako kráľ. Chcem, aby aj on cítil pravdu, ktorú som mu chcela odoprieť. To, čo on ponúkol mne, chcem aj ja jemu. James ma pridržiaval a vybehol schody k mojej izbe. Zoskočila som z neho neprerušujúc náš bozk. Bolo to tak úžasné. Nedokázala som vnímať nič iné. Všetko pre mňa prestalo existovať okrem Jamesa.

Zrazu som do niečoho vrazila a keďže ma James viedol ďalej, padala som. Tým sa náš dokonalý bozk prerušil a ja som spadla do prikrývok. James hneď za mnou. Nemohla som si pomôcť a musela sa rozosmiať. James sa zachechtal a pohladil ma po vlasoch. Naše oči sa streli. Zmĺkli sme, hľadiac na toho druhého.

,,Si tak krásna, Wolfie," zamrmlal a pohladil ma po líci. Usmiala som sa, nadvihla sa k nemu a opäť ho pobozkala. Tentokrát to nebolo už také dravé, ale len jemné pohládzanie. Chcela som, aby cítil tú lásku, ktorú som pred ním schovávala. Len jemu patrí moje srdce. James mi bozk rovnako jemne oplatil. Vošla som mu prstami do vlasov a hrala sa s nimi. Jamesove ruky sa dali do pohybu a skôr, ako som sa mohla nazdať, moje tepláky boli merlinviekde. Odtrhla som sa od Jamesových pier a normálne som očervenela. Merlin, skutočne sa chystám urobiť to, čo si myslím?! James sa len zaškeril.

Sklonil sa ku mne a začal ma bozkávať na krku. Dala som hlavu nabok, aby mal lepší prístup a slastne som privrela oči. Jeho pery prechádzali od sánky, cez bradu až ku kľúčnej kosti. Nemohla som sa ubrániť povzdychu. Pomedzi pootvorené ústa sem-tam prestrčil jazyk, čo mi vyvolalo zimomriavky. Zrazu ma jemne uhryzol a ja som nahlas zastonala.

Rukami som ho jemne hladila po jeho širokých pleciach a pevnom chrbáte. Vnímala som každý jeden jeho sval. Ani jeho zvedavé ruky nezaostávali. Hladkali celé moje telo s jemnosťou a nehou. Dostávali sa na mieste zväčša skryté pod látkou oblečenia a ja som sa pod ním chvela. Bolo to pre mňa všetko nové. Teraz nimi prechádzal po mojom brušku a pomaly ich podo mňa vsúval a šiel nimi vyššie. Našiel zapínanie podprsenky, ale nikam sa neponáhľal. Perami sa dostal na moje plece a jemne mi bozkával pokožku okolo ramienka.

Seriously, Potter ?! {Harry Potter, next generation}Read this story for FREE!