Aloha ! Mi amors, vy ma chcete dostať do hrobu ? Tak, ja len tak zapnem appku, pozriem upozornenia, pričom sa škerím ako šialená a potom zájdem na svoj profil, keďže som vymazala jednu story a prišlo mi, že to niekto votol (je to slovo ? :D) a moje srdce vynechá úder. 1K sledovateľov ?! O.o Really ? Seriously ? En serio ? Mi amors, ja Vás tak moc ľúbim. Skutočne moc a vy si to ani nedokážete predstaviť :* Muchas gracias ♥

A tak ma napadlo, keďže Jamfie sa v príbehu nedarí, čo keby ste si pokecali s postavami ? :D Jednoducho, do komentu by ste napísali správu postave/postavám, ktorým chcete a oni by odpovedali ? Character chat :D *CleoDeFuego*


James:

,,Wolf !" oslovil som ju a ona na mňa zazrela. Len ma prebodla pohľadom a vybehla z triedy. Zavrtel som hlavou a vybehol za ňou. 

,,Wolf !" kričal som za ňou, ale nespomalila. 

Prešiel som si po červenom líci a frustrovane si povzdychol. ,,KURVA !" zanadával som pre seba a zúfalo si vošiel rukou do vlasov. Trhane som dýchal a oprel sa o chladnú stenu. Toto sa môže stať len mne ! Kto si na mňa tam hore tak zasadol ?! Kto ma tak nenávidí ?! Robil som to len pre dobro nás oboch. Ja by som sa dozvedel, čo jej tak prekáža zrazu na mojich dotykoch, teda už aj celej osobe, a spolu by sme to vyriešili. Ale ona nie ! Ona si postaví hlavu ! Mňa z toho už fakt porazí ! Čo mám robiť ?! 

Na hodinu som sa už nevracal. Nemalo by to zmysel. Ruky som si strčil do vreciek na nohaviciach a so sklonenou hlavou som kráčal po hrade. Ani som si neuvedomil, že kráčam k jednému z tajných vchodov do Rokvillu. Automaticky som zamieril k jednému menej známemu baru, kde sa moc neukazujem. S chalanmi som sa tu vedel sem tam pekne opiť a to teraz potrebujem.

Sadol som si k pultu a objednal si jednu ohnivú whisky.  Pohár som do seba skúsene kopol a ostrá chuť ohňa mi pretiekla hrdlom. Trochu som prižmúril očami, pretože som dlho nepil. Ale bolo mi to jedno. Uvažoval som nad jednou osobou.


Tie jej nádherné blonďavé vlasy krásne jej spadala zvlnené na chrbát. Jej snehovobiela pokožka bola taká jemná, jemnejšia ako hodváb. Jej oči som prirovnával k búrke. Teraz v nich na mňa sršia aj blesky. A o jej postave ani nehovorím. Každá jej môže závidieť. Ona nie je len sexy. Ona je nádherná. Krásna. 


Vlial som do seba ďalší pohárik a ďalej sa utápal v myšlienkach o Wolfie Malfoyovej. Prechádzal som si všetko možné, čo sa medzi nami stalo. 


Keď nastúpila do vlaku som ju chcel okamžite spoznať. No, len čo otvorila ústa a predstavila sa, som zmenil názor. Bol som hlupák a reagoval som ako totálny idiot. Skutočne som si ju znepriatelil kvôli takej blbosti ?! 

Keď bola druháčka prekazil som jej metlobalový konkurz lebo bolo pre mňa nemysliteľné, že by som s ňou mal hrať v jednom tíme. Len kvôli mne skončila na ošetrovni s obrovskými hnusnými vyrážkami. Ako jej pomstu o mne narozprávala, že som tajne zamilovaný do Kim Brownovej. To dievča ma potom prenasledovala úplne všade !

Ako tretiačke som jej zafarbil vlasy na ružovú farbu. No, vtedy sa dostala aj do metlobalového tímu. Nemienila ma poprosiť o zmenu na jej normálnu farbu. Odmietala to a určite by radšej dobrovoľne skočila z astronomickej veže. Dopadlo to tak, že ja som potom skutočne dlhý čas erdžal ako kôň.

Keď sa ako štvrtáčka zamilovala do Jasona Moona len som ju pred ním strápňoval. Viem, že raz som sa s ňou snažil pred Jasonom flirtovať a takmer som ju pobozkal. Robil som všetko pre to, aby som ju pred ním znemožnil, ale aj tak sa nakoniec dali dokopy. 

Seriously, Potter ?! {Harry Potter, next generation}Read this story for FREE!