Wolfie:

Za nami je už september. V škole je stále toho veľa, na Elixíroch stále spolupracujem s Jamesom, ktorý si stále neodpúšťa svoje žartíky a už si to aj niekoľkokrát aj pekne odskákal ! Nie, nenechala som ho tak ľahko vyviaznuť.

Valeria je z Cama stále nesvoja. Na začiatku bol Came takmer vždy pri nej a snažil sa jej zalíškať. Valeriu to, ale iritovalo. Stála som pri Camovi aj pri nej. Niekedy to bolo už neznesiteľné. Raz som sa hádala s jedným, potom s druhým. Chcela som byť pre oboch oporou, no asi to bola chyba...
,,Merlin, myslíš, že som blbá ?" kričala po mne Valeria v jej a Katinej izbe. Kate na nás len nemo civela.

,,Áno, si blbá ! Nepoznáš ma predsa pár dní ale niekoľko rokov !"  vyprskla som.

,,Prečo si na jeho strane ? Prečo mu pomáhaš ?" rozhadzovala rukami.

,,Nie som na jeho strane. Urobil chybu, ale snaží sa ju napraviť ! On ťa miluje !" jačala som.

,,Však so mnou zaobchádzal horšie ako so sovou !" vyštekla.

,,Baby, hádam sa nechcete hádať kvôli chalanovi." zasiahla Kate.

,,Vieš, čo je tvoj problém ? Že nedokážeš odpustiť ! Snaží sa." šplechla som Valerii do tváre, ignorujúc Kate.

,,Ty ho len brániš ako pes svoju kosť ! Prečo nemôžeš stáť pri mne ?" zavyla Valeria.

,,Ty si sa zbláznila ?! Že nestojím pri tebe ? Vy ste totálny idioti ! Ak nepočúvam tvoje nadávanie a skučanie na Cama, tak počúvam jeho zúfalstvo a hnev na teba ! Mám toho akurát dosť ! A len ma obviňuj, že obraňujem Cama ! Vyriešte si to konečne. Dajte sa dokopy, alebo sa rozíďte ! Hotovo !" kričala som rozzúrene.

Tí dvaja sú chorí. Tak to buď hodia za hlavu, alebo sa rozídu. Merlin, tá pauza ničí nie len ich, ale všetkých naokolo ! Ak sa teraz aj Came na mňa rozčúli, preplieskam ich oboch !

Postavila som sa so zdvihnutou hlavou a zamierila som ku dverám. Zhlboka som sa nadýchla a pozrela na naštvanú Valeriu. Jej oči sa neprirodzene leskli a ruky zatínala do pästí.

,,Vyrieš si to sama !" zavrčala som a zaplesla za sebou dvere.

Preletela som cez spoločenku a utekala do svojej izby, kde som sa pripravila na metlobalový tréning. James nezabudol na svoj sľub a o tréningoch som skutočne vedela ako prvá. Schmatla som metlu a chcela vyraziť, no v spoločenke ma čakal môj bratranec.

,,Wolfinka-" začal, no ja som mu podráždene skočila do reči.

,,Nechaj ma ! Mám tréning." zavrčala som a prebehla okolo neho.

Utekala som na ihrisko. Bola som tam prvá, ale bolo mi to jedno. O chvíľu dorazil Dylan s Charliem a potom došli všetci ostatný.

,,Fajn, na začiatok sa trochu zahrejeme, keďže nám začína zima." uškrnul sa náš kapitán, no ja som sa nezasmiala.

Ja, Lily a Dylan sme mali triafať obruče a Charlie sa snažil zabrániť gólu. Aj tak som sa ani raz netrafila. Kate s Fredom odpaľovali dorážačku a James chytal zlatú strelu. Keď ju chytil, čo bolo o chvíľu, začal nás komandovať. Najskôr si vzal do parády Freda s Kate a potom sa vrhol na nás.

,,Charlie, musíš sledovať aj prihrávky !"

,,Dylan to bolo dobré. Veľmi dobré. Lily trošku viac sily !"

,,Wolf ! Poriadne ! Nemáš Charliemu prihrávať !"

Povzdychla som si a Charlie mi nahral späť. Prikývla som a na metle preletela pár metrov. Opäť som hodila loptu, no teraz ani nedoletela k obručiam. Lily ju schmatla a nechápavo na mňa pozrela.

Seriously, Potter ?! {Harry Potter, next generation}Read this story for FREE!