30.kapitola-,,Miluješ ma po tom všetkom ?"

11.8K 685 223

Aloha ! Lo siento, že kapitolu pridávam až teraz pričom mala byť skôr, ale jednoducho som aj ja mala toho dosť. Nedobrovoľne som prežívala Wolfine pocity a nemala chuť dopísať kapitolu, ktorá bola skoro hotová dávnejšie. Lo siento, ale nasilu písať nedokážem a keď už, je to hrozné a táto kapitola je dosť dôležitá.

Opäť sa musím poďakovať mojim novias. Bez Vás by som sa asi skutočne zbláznila a len vy ma držíte nad vodou. Len vďaka Vám stojím na nohách. Amigo, Rosalinda, Novia, Mi Corazón :* Te Amo ! Bez Vás by som sa k písaniu nedostala ani len po mesiaci.

Tak, teraz si užite túto kapitolku všetky moje čítajúce zlatíčka, ktoré to stále nevzdali :D Myslím, že sa Vám bude páčiť, teda veľmi v to dúfam. :D Na obrázku máte Jamfie :D Nie je to najlepšie, ale tak snaha sa cení :D A navyše kapitolu máte poriadne dlhú :D Te Amo, mi Amors :* *CleoDeFuego*

Wolfie:

Ráno som sa zobudila s krásnym pocitom. Bolo mi dobre, teplo a cítila som sa zrazu taká ľahká. Tak, keď som mala taký krásny sen, no nemala by som fajn náladu ?

V tom sne za mnou večer prišiel James a povedal mi všetko, ako bolo. Že to bol len obrovský omyl a potom... No, pomilovali sme sa.

No, zrazu som zacítila na sebe niečí pohľad. To ma Albus prišiel skontrolovať ? Pomrvila som sa a zacítila som menšiu pálivú bolesť. Ticho som zaskučala a privinula som sa k prikrývke. Na prikrývku je to, ale akési pevné a vôbec to nie je ako deka. Rozhodla som sa otvoriť oči. Tie moje sa stretli s čokoládovými a ja som sa usmiala. Takže to sen nebol.

,,Ako dlho si ma obzeráš ?" zamrmlala som s úsmevom.

,,Ako som vstal." odvetil jednoducho.

,,Ako si spala ?" zaujímal sa, ,,Ehm... Nebolelo to potom ?"

,,Som v poriadku." odvetila som a dotkla sa jeho tváre.

,,Takže to nebol sen ?" opýtala som sa a on prikryl svojou dlaňou moju ruku na jeho líci. Zavrel oči a usmieval sa.

,,Nie." odpovedal a ja som sa trošku pomrvila, pričom som zložila ruku z jeho tváre. Na jazyku ma pálila otázka, ale nevedela som, ako ju položiť. Viem, asi prehnane veľa uvažujem, ale tak...

,,James ?" oslovila som ho a on sa usmial, aj keď oči mal zatvorené.

,,A-ako to teraz je ?" zamrmlala som a on otvoril oči, pričom sa pobavene uškrnul. Skvelé Wolfie, trápnejšia si byť už nemohla. Bravó ! James sa nadvihol a rukou si podoprel hlavu. Pohladil ma po tvári a priblížil sa ku mne.

,,Kráska, teraz sa ma už nezbavíš. Po tom všetkom, čo sa stalo sa len tak nenechám." žmurkol.

,,Takže, my dvaja ?" začala som a James sa rozosmial. Nadvihla som obočie, čo ho asi ešte viac pobavilo.

,,Merlin, Wolf ! Ty si neskutočná ! Ale dobre, poviem ti to po lopate." uškrnul sa. ,,Sme spolu. Teda, ak nemáš námietky."

,,Vieš, že si sa rozhodol chodiť s Malfoyovou ?" nadvihla som obočie s úsmevom.

,,Som si plne vedomý, koho milujem." šepol oproti mojim perám a chystal sa ma pobozkať, keď nás vyrušilo prudké otvorenie dverí. Zjačala som a schovala sa Jamesovi do hrude a zároveň som sa snažila splynúť s perinou, pod ktorou ležím.,,James Sirius Potter ! Zbláznil si sa ?! Povedal si mi, že jej potrebuješ vysvetliť, ako sa veci majú ! Ty klamár, pretiahol si ju !" vrieskal rozčúlene Albus.

Seriously, Potter ?! {Harry Potter, next generation}Read this story for FREE!