James:

Vieš, aký som šťastný odvtedy, ako chodím s Wolfie Malfoyovou ? Sme spolu síce mesiac, ale je to ten najkrajší mesiac, aký som kedy zažil.

Rokfort si celkom zvykol na to, že tvoríme pár, ale aj tak na nás niekedy hľadia ako na zjavenie. Pred Vianocami sa konal Vianočný ples, na ktorom sme boli s Wolf, samozrejme, spolu a zároveň Fred s Kate oslavovali druhé výročie, čotvoria pár. Všetci sme si ten ples užili.

Cez vianočné sviatky som s Wolf nebol. Jej rodina aj so Zabiniovcami trávili Vianoce u nejakých príbuzných a ja som strávil Vianoce v kruhu Weasleyovcov-Potterovcov. Dokonca aj Kate Blueová bola u nás, čo ma neskutočne iritovalo, keďže Wolfie tu nebola. Ale na niečo moji rodičia nemysleli a to, že sa viem premiestniť. S Wolf sme sa cez sovy dohodli na jednom mieste, kde sme sa stretli. Bolo to u jedného jazera.

Videl si niekedy Malfoya na ľade ? Ver mi, že je to viac ako komické. Vytiahol som totiž Wolf na korčule, ale sama sa na nich neudržala. Vždy keď som ju pustil, spadla na zadok. Ale mne to neprekážalo, aspoň som mal výhovorku, aby som sa jej mohol dotýkať. Síce bola zababušená v bunde, šále, čiapke a rukaviciach ale aj tak. Užili sme si to spolu.

A neuveríš mi ! Pamätáš si na ten sľub, ktorý mi dala cez Vianoce, ktoré sme strávili samy ? Že mi pošle koláče, keď sa odtiaľ dostaneme. Áno, správne. Ona mi ich skutočne poslala. A že boli viac ako skvelé. Škoda, že mi časť zožrali moji príbuzní. Konkrétne Albus, Lily, Fred, Kate, Teddy, Hugo, Rose a dokonca aj otec !

Vianoce skončili a ja som sa tešil ako malé dieťa, že opäť uvidím Wolf. Rodičia nevedeli, že spolu chodíme a dokonca aj Albus s Lily držali jazyk za zubami. Naši sa to dozvedia, keď si budem istý, že z toho nebudú robiť nejaké haló.

,,Wolf !" skríkol som, keď som ju zbadal. Mierila k vlaku, ale keď ma zbadala, rozbehla sa za mnou.

,,James !" hodila sa mi okolo krku a ja som ju stisol.

,,Chýbala si mi." zamumlal som jej do pleca.

,,Veď aj ty mne." usmiala sa.

,,No, poďte vy hrdličky ! Ešte vám ujde vlak." zasmiala sa vedľa nás Kate. Prevrátil som očami a nedobrovoľne pustil Wolf.

Nastúpili sme do vlaku a usadili sa v našom zvyčajnom kupé. Teraz s nami ale zdieľali miestnosť aj Moon s Valeriou. Ja som bol jediný proti, takže som sa musel prispôsobiť.

Hneď ako som si sadol, stiahol som Wolf k sebe. Nechápavo na mňa pozrela, ale ja som sa len nevinne usmial.

,,Aké boli Vianoce ?" ozval sa Fred.

,,Ako vždy krásne." odvetila Kate a pritúlila sa k Fredovi, ktorý ju pobozkal do vlasov.

,,Dopekla, vy máte, čo hovoriť." ozval som sa s úškľabkom.

,,Prečo ?" nadvihla Valeria obočie.

,,Strávila s nami sviatky." odvetil Fred. ,,Neviem, prečo vy dvaja ste to tak neurobili..."

Šťuchol som ho nahnevane do boka a Wolf sa k nemu otočila.

,,Fred !" zasyčali sme obaja.

,,Hej, hej, okej !" bránil sa Fred a čosi pošepkal Kate, ktorá prevrátila očami a odpovedala mu tiež šeptom. Len som ticho zavrčal.

,,A ty, Wolfie ?" obrátil sa Jason k Wolf a ja som sa zamračil.

,,Fajn." odpovedala mu s úsmevom, ktorý jej vrátil.

,,Hej, pekné. Najlepšie bolo, keď sme sa stretli na ľade !" ozval som sa a majetnícky objal Wolf okolo pliec, pričom som zazrel na Moona. Nemá právo sa na ňu usmievať !

Seriously, Potter ?! {Harry Potter, next generation}Read this story for FREE!