Aloha !

A kapitola opäť vo štvrtok. Tie mi akosi sedia :D Tak užite si poslednú pokojnú časť :D Sí, dobre čítate. Pre tých, čo čakajú na nejakú tú akciu a boj o život, dočkáte sa. Pripravila som pre Vás posledný zvrat v príbehu a teraz s hadom. Som zvedavá, ako budete reagovať, no teraz sa ponorte ešte do Jamfie okamihov. Kapitola je pomerne dlhá a chcem sa opýtať, či také vyhovujú ? :D Snáď so mnou vydržíte dokonca. Muchas gracias za všetko a Te Amo ! :*  *CleoDeFuego*Wolfie:

Keď sme sa vrátili do mojej izby, ja na Jamesovom chrbáte, zvalili sme sa na posteľ, kde sme sa smiali. Odhrnula som mu zvyšok torty z tváre a zjačala som.

,,Čo sa deje ?" posadil sa James a ja som mu chytila tvár do dlaní.

,,Merlin, všimla som si to teraz ! T-to som ti urobila ja ?" hľadela som mu do očí a James pokrčil čelom.

,,Čo sa deje ?" opýtal sa znova.

Jemne som mu prešla po tvári až k mierne napuchnutému oku, ktoré malo jemný fialový odtieň. Merlin, čo som slepá ? Je pravda, že to nie je na prvý pohľad vidno, ale zase to nie je neviditeľné !

,,Toto." prešla som prstom pod jeho okom.

,,Trafila som ťa tou čokoládou včera ? Nevrazila som ti v noci ? Merlin, alebo teraz ? Nie, to by sa ti ukázalo neskôr. Merlin, James !"panikárila som.

,,Wolf, čo ťa, merlin, tak desí ?" zvýšil hlas a ja som vytiahla menšia zrkadlo. Strčila som mu ho do ruky a kývla na jeho oko. Na moje prekvapenie sa James rozosmial. Odložil zrkadlo a chytil ma za zápästia.

,,Láska, za to ty nemôžeš." usmial sa. ,,Pobil som sa včera s Fredom predtým, ako som šiel za tebou."

,,Merlin, prečo ?" nechápala som.

,,Totiž, prišiel za mnou, nie práve vo vhodnej chvíli a no, pustili sme sa do bitky, kde mi vlastne vykričal, čo sa deje." mykol plecami.

,,To nemyslíš vážne ?!" zavrčala som a on sa rozosmial. ,,Vedel to od Kate, však ?!"

,,Ale no. Nečerti sa. Mali by sme im skôr poďakovať." usmial sa a ja som mu úsmev vrátila.

,,Asi máš pravdu. Ale aj tak by som rada vedela, čo si mal s Jennifer." zamrmlala som a pozrela mu do očí. Zrozpačitel a ja som spozornela. Tak moment !


,,James !" zavrčala som. Prečo mám taký blbý pocit, že nebol ani opitý ani si neskúšal slová do nejakej divadelnej hry ?!

,,Wolf, musím ti na to odpovedať ? Nie je to zrovna vec, na ktorú som hrdý." zamrmlal a ja som sa vystrela. Šokovane som naňho hľadela a absolútne som nevedela, čo si mám teraz myslieť. Vraví, že ma miluje, vyspali sme sa spolu. To prvé, že ma urážal za chrbtom bola lož. Ale čo Jennifer ?!

,,Musíš." vydýchla som a zažmurkala, aby som skryla ten šok. Čo ak som sa zmýlila a teraz som mu pekne na tanieri podala svoje city, jeho výhru ?! Čo ak som sa plietla ? Alebo Jennifer len využil ? Merlin, čo s tým ona má ? Začala som pochybovať a bola som zmätená.


James si nahlas povzdychol a odtrhol odo mňa zrak.

,,Čo si počula ?" zamrmlal.

,,To, ako si sa vyznal Jennifer z citov a ona..." odvetila som.

,,Čo povedala ona ?" pokračoval James netrpezlivo.

Seriously, Potter ?! {Harry Potter, next generation}Read this story for FREE!