Aloha ! Dobre, trošku sa upokojíme s vražednými sklonmi. :D Tak, odložíme zbrane, autorku necháme žiť a pokojne sa usadíme. Je tu to, na čo všetci čakáte. Nie, film Experiment tu neuvádzam, na ten čakám ja. Ok dobre, to bolo trápne -_-

Prichádza Jamesov pohľad :DD Tramdadadááá ! Bolo mnoho špekulácií o ňom a aj o Albusovi. Už aj Alfie nie len Jamfie ? En serio ? :D Tu je pravda. Väčšina ste mu verili a uvidíme, či sa to oplatilo. Čo na to nás James Sirius Potter ? Vuala jeho pohľad je tu ! *CleoDeFuego*


James:

,,Ale no tak, James !"

,,Nie, vravím pravdu. Takmer som pri nej prišiel o rozum !"

Smial som sa s Fredom v spoločenke. Boli sme výnimočne hore takto skoro. Na raňajky pôjdeme o chvíľu. Ako mi toto cez ten bláznivý výlet chýbalo.

,,Pri nej ?" bol zvedavý Fred.

,,Uhm. Bolo to horor ! Neustále sa na niečo sťažovala, vrčala po mne a tak. Ani ja som nebol nadšený, že s ňou zdieľam jeden stan, ale ona bola priam neznesiteľná." prevrátil som očami.

,,To, ale predsa nie je dôvod, aby si jej to urobil." namietol Fred.

,,Fred, ty si tam s ňou nebol. Bolo to peklo ! Ako ich mohlo napadnúť, aby som s ňou zdieľal stan ? Ja ?! A poviem ti, keby si to zažil, súhlasil by si s mojím plánom." bránil som sa. ,,Dokonca vzala na mňa nôž. Takmer ma zabila ! Potvora !"

,,Náhodou vám ten váš vzťah celkom závidím. A včera ste sa náhodou pekne hrali." uškrnul sa Fred a ja som vyprskol do smiechu.

,,Vieš, že sa rád bavím. A ju vždy rád provokujem. Tak rád jej lezem na nervy. Nikdy nepokazím hru a zábavu." žmurkol som a vyšli sme z klubovne.

,,Ale aj tak, kamoš. Vieš, aká je keď sa naštve. Presne ako teta Ginny." zasmial sa Fred a ja som ho šťuchol lakťom.

,,Možno vyzerá ako moja mama, ale urobiť to musím." nedal som sa.

,,Ale ako to ? A Albus ?" nechápal Fred.

,,Al bol na stáži. A keďže sme sa podľa rodičov doma "nudili", donútili nás ísť na tú prekliatu stanovačku ! Pf, aj Hugo sa na mňa vykašľal ! Vieš, aké to bolo s Rose a Lily ?! Rose ešte celkom fajn, ale Lily ?!" hral som strašne ublíženého a Fred sa rozosmial.

,,Tak, ale..." smial sa a ja som doňho drgol.

,,Žiadne ale ! Aj Teddy prišiel, no aj s Victoire. Nič proti nej, ale no ták ! Venoval sa jej a na mňa sa vybodol. Bol som tam napospas ženskej populácie." zamrnčal som a Fred vyprskol do smiechu tak, až mu tiekli slzy.

,,Ty sa sťažuješ ?! James Sirius Potter sa mi sťažuje, že bol obklopený ženskými ? Ja odpadnem !" rehotal sa Fred.

,,Sklapni, čistič." šťuchol som ho a Fred sa zarazil.

,,Aký som ti ja, čistič ?!" zamračil sa a uši mu očerveneli.

,,Ty si za trest upratoval dračie výkaly." podpichol som ho a Fred vystrúhal grimasu.

,,Ja som aspoň nebol napadnutý nožom od mladšej sestry. Čo si jej, merlin, urobil ?"  otočil to opäť na mňa.

,,Nič !" zatváril som sa ako neviniatko, no Fred prevrátil očami. ,,Fajn, pekne som ju zobudil skoro ráno kýblom studenej vody." priznal som a Fred sa uškrnul.

,,Nečudujem sa jej, že ťa na napadla." Zavrčal som a šťuchol doňho.

,,Aký si len vtipný. Keby ťa napadla moja sestra asi by si takto nerozprával !" ohradil som sa a vošiel do Veľkej siene. Fred mi bol za pätami.  Ešte aj počas jedla sme sa pošťuchovali, keď prišli Kate a Valeria. Kate sa tvárila zmätene a trochu vyplašene a Valeria sa obzerala. 

Seriously, Potter ?! {Harry Potter, next generation}Read this story for FREE!