Aloha, mi amors !

Tak, pokecali ste si s postavami dobre ? Vy by ste Jamfie dali teda rýchlo dokopy. :D No, teraz už pokračujeme v deji. Kam šla Wolfie s Tomom ? Ako dopadol James ? A od tejto časti sa opäť dostávame hlbšie do vojny. (Na obrázku Jamfie s Tomom :D)

A vopred vám chcem povedať, mi amors, že kapitoly už nebudú tak často. Čakajú ma monitory a potom aj prijímačky, ktoré budem mať aj z angličtiny. Jednoducho povedané, hor sa do trýznenia učenia. Tak vopred, lo siento. Najbližšie sa chystám vydať 1.apríla. Uhádne niekto, prečo práve vtedy ? :D Pekné sviatky, užite si Veľkú noc :D Te Amo ! :* *CleoDeFuego*


Wolfie:

Z večere som kráčala nahnevaná sama na seba. Aspoň som unikla Kate a jej zvedavosti. Záleží mi na Jamesovi a teraz sa mi to opäť potvrdilo. Zľakla som sa, keď naňho útočila dorážačka. Musela som po ňom skríknuť. Stále ho milujem a nedokážem volaniu srdca odolávať. Ale musím.

Jednoducho musím, inak to nejde. Ako som kráčala, niekto ma chytil za ruku. Strhla som sa a bola pripravená čeliť Jamesovmu hlbokému pohľadu, ale prekvapili ma modré oči. Tie svoje som vyvalila a zavrčala. Prudko som sa mu vytrhla a chcela mu začať nadávať, kričať a nakoniec ho zmlátila prvou vecou, ktorá mi padne pod ruku, ale zastavil ma jeho hlas.

,,Prepáč." zamrzla som v pohybe a nedôverčivo naňho hľadela.

,,Wolfie, skutočne ma mrzí to, ako som sa zachoval. Pil som, ale viem, že ma to neospravedlňuje. Ale potreboval som ti to povedať. Potter ma k tebe nikdy nepustil a odviedol si ťa skôr ako si ma mohla vôbec vidieť. Ale jednoducho... Chcel som sa ti ospravedlniť." pokračoval a opatrne na mňa na konci svojho monológu pozrel.

,,Čo odo mňa chceš, Jason ?!" vydýchla som nakoniec.

,,Odpustenie ani nečakám. Stačí mi, že si ma vypočula a len... Nehnevaj sa na Valeriu." šepol a ja som ho nahnevane schmatla za golier košele. Naše tváre boli blízko až som cítila jeho dych. Prekvapene na mňa hľadel a ja som ho prebodávala pohľadom.

,,Ak jej ublížiš tak ako mne si mŕtvy, Jason Moon. Neopováž sa ju zraniť, lebo inak si ťa nájdem a je mi jedno, že sa dostanem do Azkabanu !" zasyčala som a svoje slová myslela skutočne veľmi vážne.


,,Hej, Moon !" ozval sa známy hlas chrabromilského stíhača a ja som od Jasona odskočila od prekvapenia.

,,Nepovedal som ti to vtedy dosť jasne ?!" vyprskol James a strčil Moona do hrude. Bystrohlavčan zavrčal a zovrel ruky do pästí.

,,Staraj sa o seba, Potter ! Nevieš, o čo sa jedná !" odsekol Jason.

,,Ešte raz sa jej dotkneš a zabijem ťa ! Nemáš ani len právo s ňou hovoriť, ty idiot !" vyštekol James rozčúlene a Jason nadvihol obočie. Stáli oproti sebe ako dva kohúty a ja som sa už na to nedokázala pozerať.

,,Prestaňte ! Obaja !" skríkla som po nich a postavila sa medzi nich. Ani jeden neregistroval moju prítomnosť. Na oboch som síce naštvaná, ale merlin, hádam sa nepobijú ! Keďže ma neregistrovali, ozvala som sa opäť.

,,Okamžite prestaňte ! Obaja !" zvolala som hlasnejšie. Zase ma nebrali na vedomie. Chalani, ste sprostí alebo čo ?! O čo vám dvom ide, dopekla ?!

,,Ja som ťa varoval, Moon ! Nedovolím, aby si jej ublížil !" skríkol James a chcel sa k Jasonovi priblížiť, ale zaprela som sa dlaňou do jeho hrude. Potlačila som všetky tie dotieravé myšlienky ohľadom jeho sexy tela a zahryzla si do pery.

Seriously, Potter ?! {Harry Potter, next generation}Read this story for FREE!