ALOHA ! ♥

Tak a je to tu ! Pokračovanie Really, Potter ?!. Nejdem sa moc vykecávať (koniec RP bol dosť vyčerpávajúci :D). Spoilery z RP sa tu, samozrejme, objavia a niektoré časti môžu mať dosť sexuálny podtón :D. Mno, už len užite si kapitolu a začíname, pre zmenu, Jamesom. Tak to aj tak dopadlo. Už len ten gif :D *CleoDeFuego*James :

Konečne ! Neverím ! Potterovci nemeškajú ! Stal sa zázrak ? No, páni !

Albus, keď sa dozvedel, že budeme spolužiaci, takmer schytal infarkt ! Chachá ! Tento rok bude nezabudnuteľný ! Pre viacerých....

Celé prázdniny som si poriadne užil, no nemohol som prestať myslieť na jednu osobu. Osobu, ktorá mi nedá pokoja a v minulosti ma neznášala. Bol som jej prekliatie života a najradšej by ma zabila.

Dnes to už tak nie je a sme vcelku fajn kamoši (?). No, ja pri tom nechcem zostať. Nie, necháp ma zle, nechcem sa vrátiť k tomu, aby ma opäť nenávidela, merlin len to nie ! Chcem byť niečo viac !

Chcem byť tým, ktorému bude dôverovať, ktorý ju uvidí zaspávať, ktorý jej dokáže vyčariť úsmev na tvári v akejkoľvek chvíli, ktorý ju bude môcť objať, ktorý ju bude môcť chrániť, ktorý ju bude môcť bozkávať a prinášať jej radosť. Chcem byť tým, o koho sa môže oprieť, s kým bude chcieť tráviť čas. Chcem byť s ňou. S Wolfie Malfoyovou....Na vlakovej stanici sme sa rozlúčili s rodičmi, nejdem ťa obťažovať rodinným lúčením, a Albus utekal za Camom Zabinim a ostatnými Slizolinčanmi. Lily sa rozhodla, že si sadne so mnou a ja som nedokázal protestovať. Vraj chce toho svojho Erica vytrestať. Moja ségra s niekym chodí a trošku sa pohádali, pretože odmietol s ňou ísť nakupovať pomôcky do školy...

Vošli sme teda do vlaku, nech si nájdeme voľné miesto, ktoré sme o chvíľu aj našli. Len som si sadol, keď dnu vpálila štica ryšavých vlasov.

,,FRED ?!" skríkol som prekvapene.

,,Bratranček, ty žiješ !" zasmial sa a objal ma. S Fredom som sa celé prázdniny nevidel, pretože bol u strýka Chrlieho, s rodičmi a ségrou.

,,Si píš, ale čo tu robíš ? Však už si-?" začal som prekvapene a Fred sa rozosmial.

,,Nie, nespravil MLOK-y. Zdrhol v ten deň, keď ich mal písať, na ministerstvo a pekne zavaril Skeeterke, že si o tebe vymýšľa za hovadiny. Vynadal jej a navrieskal na ňu, až ho museli odtiahnuť aurori ! Vytrhol sa im a ušiel. Naháňali ho 2 týždne a pekne si to odpykal. Teta so strýkom takmer vyskočili z kože." vysvetlila mi Lily.

,,Debil !" zasmial som sa na Fredovi.

,,Čo pre teba neurobím. Preto sme aj boli u strýka Chrlieho. Vraj, aby ma zapriahol do roboty. To ti teda poviem, kamoš, nelízal som med ako ty !" zasmial sa Fred.

,,Ani ja som zrovna nespal na ružiach !" hodil som sa na sedadlo.

,,A čo Jack ? Ten ako ?" zaujímal som sa o nášho priateľa Jacka Shawa.

,,Jack ? Bude z neho dobrý a spravodlivý obhajca. Som naňho taký pyšný ! Chlapček nám už pracuje ! No, ty sa pochváľ ! Alebo vieš čo ? Radšej ma teraz schoval, zdá sa mi, že počujem Kate a ehm... no..." rozpačito vykukol z okna Fred a skutočne tam kričala Kate Blueová na ňu. Na Wolfie.Rozbehla sa k nej, no najskôr ju tresla po hlave a začala jej nadávať, no potom ju toho objala. Valeria Reedová sa k nej pridala. Ja baby asi nikdy nepochopím. Tak najskôr po sebe vrieskajú, div sa nezačnú mlátiť a potom sa objímajú ? Seriously ?!

Seriously, Potter ?! {Harry Potter, next generation}Read this story for FREE!