Zajtra sa sem asi nedostanem, tak pre istotu, nech nesklamem, okinko ? :D Ale asi by ste predsa len mohli počkať do Vianoc a kapitolku si prečítať neskôr, čo myslíte ? Ako taký menší darček odo mňa :3 James:

Ráno som priam vyskočil z postele. Dnes sú elixíry ! Od vtedy ako na nich pracujem s Wolf ma neskutočne bavia. Elixíry som priam neznášal, pretože potrebujú veľa trpezlivosti, vedomostí, zručnosti a tak no. Albusa naopak bavia a Lily je na mojej strane. 

Väčšinou som sa na hodinách trápil, alebo nudil. Elixíry mi prišli horšie ako veštenie ! No, Wolf mi do nich vniesla svetlo a chuť. A teraz elixír lásky ? Wow ! 

No, najskôr si budem musieť vytrpieť dvojhodinovku Dejín, Obranu a až potom pôjde dvojhodinovka elixírov. Paráda ! Dve hodiny si pospím, potom sa zabavím, keďže obranu zbožňujem a potom budem s Wolf. 

,,Hej, Fred !" zobudil som svojho kamoša, no ten len niečo zavrčal a prevrátil sa na druhý bok.

,,FRED !" zjačal som mu do ucha, za čo som si vyslúžil do zubov. Zasyčal som od bolesti a odtackal sa od Freda.

,,James, ja z teba schytám infarkt ! Chcem spať !" zavrčal po mne ospalo Fred a ja som s úškrnom prevrátil očami. 

,,Máš so mnou Dejiny, tam si pospíš, no teraz pohni zadkom, nech stíhame raňajky." uškrnul som sa.

,,Raňajky alebo Wolfie Malfoyovú ?" vyštekol pobavene Fred a ja som skrivil tvár do grimasy. 

,,Vstávaj !" odvrkol som len a čakal na Freda, kým sa mu uráči nachystať sa. 

,,Tá baba má na teba zlý vplyv, kamoš ! Však ty si už nedokážeš ani pospať !" šťuchol do mňa, keď sme kráčali dolu pohyblivým schodiskom do Veľkej siene. 

,,Ale prosím ťa ! To ty si sa zmenil odvtedy, ako si s Kate." oplatil som mu to.

,,Ja som stále rovnaký." uškrnul sa Fred a nahlas zívol.

,,Ahojte !" pozdravila nás odrazu dotyčná spolu s kamarátkou.

,,Čaw, láska !" pobozkal ju Fred do vlasov a objal ju okolo pliec, pričom sa o ňu oprel väčšinou svojej váhy až sa Kate zatackala. Valeria sa zasmiala a kývla mi na pozdrav.

,,Merlin, Fred !" uškrnula sa Kate a strčila doňho, nech sa postaví.

,,Za to môže James !" zafňukal Fred.

,,Ja ?!" neveriacky som naňho civel.

,,Áno. Vytiahol ma skoro z postele." žaloval sa Fred a ja som doňho strčil. Zasmial sa a Kate s Valeriou nad nami pokrútili hlavami. 

Vošli sme do Veľkej siene a sadli si k raňajkám. Valeria od nás na chvíľku odbehla a bežala za Camom. Čosi mu povedala a Came zavrtel hlavou, pričom sa ospravedlňujúco usmial a niečo odvetil. Valeria len nadvihla obočie a zamračene prikývla. Kate veselo štebotala s Fredom a ja som kútikom oka hypnotizoval vchod do Veľkej siene.

Zamyslene som jedol svoje raňajky, keď mi nejaké ruky zakryli oči. Počul som Freda stíchnuť, takže si dotyčnú všimol, no pokračoval v rozhovore s Kate.

,,Hádaj, kto som !" šepol mi dievčenský hlas do ucha a ja som takmer dostal infarkt. Schmatol som ruky a stiahol si ich z tváre. Prudko som sa otočil a neveriacky som zízal na blondínku pred sebou.

,,Bella ?!" vyštekol som.

,,Uhádol !" zašvitorila a hodila sa mi okolo krku až som sa takmer zrýpal zo stoličky. Chytil som ju za plecia a rázne ju od seba odtrhol. Ona sa na mňa vyškierala ako žaba. Zamračil som sa a prudko ju stiahol ku mne, nech si sadne a ruky z pliec som jej nedal. Tvrdo som na ňu civel, no ona sa len usmiala. 

Seriously, Potter ?! {Harry Potter, next generation}Read this story for FREE!