Wolfie:

Kráčala som chodbou a hrýzla si do pery. Vedľa mňa kráčali Kate s Valeriou a obe do mňa šťuchali až som sa ošila a obe zavraždila pohľadom. Oni sa len zachichotali. Pri stene sa opierali chalani z Bystrohlavu a o niečom sa bavili, pričom mali otvorené knihy.

,,Tak, pripravená ?" šepla mi Kate do ucha.

,,Len prejdem okolo, usmejem sa a pozdravím." uškrnula som sa a zhlboka sa nadýchla.

,,Presne." potľapkala ma Valeria po pleci a postrčila ma dopredu. Oni dve zastali a ja som kráčala ďalej. Zdvihla som hlavu a "náhodou" som prešla okolo Bystrohlavčanov.

,,Ahoj, Jason !" pozdravila som a venovala mu úsmev. Blonďák zdvihol hlavu a úsmev mi opätoval.

,,Ahoj, Wolfie !" kývol mi a naše pohľady sa stretli, keď do mňa zrazu niekto vrazil. Zjačala som a spolu s dotyčným sme urobili niekoľko kotrmelcov na chodbe. Ozval sa výbuch smiechu a ja som sa okamžite zdvihla zo zeme. Všimla som si, že Bystrohlavčania sa rehocú na celé kolo a odchádzajú. Jason sa len uškrnul, no kamoši ho ťahali preč.

,,Vidíš ! Vravel som, že som najrýchlejší aj keď nesedím na metle !" smial sa nevšímavec.

,,Potter !" zjačala som a strčila do chlapčenskej hrude. On na mňa pozrel a uškrnul sa.

,,Ou, sorry, Malfoyová ! Bola si prekážka, ktorú som musel prekonať !" zaškeril sa ten idiot.

,,Ja ti dám takú prekážku, ty idiot !" zavrčala som a skľúčene pozrela na odchádzajúce chrbty Bystrohlavčanov. Jason sa ešte otočil a venoval mi úsmev. Zahryzla som si do pery a objala si plecia.

,,Och ! To sa musí napraviť ! Malfoyová sa nám zahľadela do Bystrohlavčana !" vyhlásil Potter.

,,Sklapni ! Si spokojní ?! Zase si všetko pokazil !" vyštekla som po ňom.

,,Hou, hou ! Pozri, povedz ktorý ti padol do oka a ja ti pomôžem." žmurkol na mňa vyzývavo a Fred s Jackom vyprskli do smiechu.

,,Daj sa vypchať !" strelila som mu facku a naštvane som odkráčala. Ten idiot !!!

,,Hej !" zakričal za mnou.

,,Trafil si teraz do čierneho, James !" počula som Freda.

,,Nechaj ju. Nemali by sme sa do toho pliesť." ozval sa aj Jack. Zatla som zuby a kráčala preč. Toto mu neprejde ! Zaškrtím ho !!!
Sen. Bol to len sen. Teda skôr spomienka na to, ako som chcela urobiť na Jasona dojem, ale James mi to prekazil a pekne ma pred Jasonom strápnil. Pomrvila som sa a ucítila na svojom tele niečo, čo mi bránilo vo voľnom pohybe. No, nejako mi to neprekážalo. Bolo mi dobre. Cítila som sa v bezpečí a v teple. Ak by som bola mačka, asi by som začala priasť spokojnosťou. A zrazu akoby do mňa udrel blesk. Prudko som otvorila oči a predo mnou som zbadala zavreté viečka.

James ma objímal okolo pása a pritískal k sebe. Oči mal zavreté v pokojnom spánku. Pery mal trochu pootvorené, no, chvalabohu, nechrápal. Vlasy mal strapatejšie ako normálne a teraz mu jasne bolo vidieť ružovkastú jazvu v tvare blesku, ktorá pripomínala ten strašný zážitok. Musela som sa pousmiať.

Zrazu si čosi nezrozumiteľné zamumlal a spokojne vydýchol. Viečka sa mu zatrepotali a rozospato ich otvoril. Hľadeli na mňa jeho čokoládové oči a pery sa mu skrivili do úsmevu. Vzdychol si a pritiahol si ma k sebe ešte bližšie.

Seriously, Potter ?! {Harry Potter, next generation}Read this story for FREE!