Mi amor, ja Vás tak neskutočne milujem, že som sa zaťala a napísala Valentínsku časť. :3 Úprimne si myslím, že sa mi moc nevydarila, takže lo siento... Táto kapitola by tu ani byť nemusela, SP malo pokračovať ránom, keď sa Wolfie vráti, ale tak je tu. Nie je dlhá, no hádam to nebude prekážať ;) Dúfam, že si ju užijete a muchas gracias za všetko. Ste najlepší a prajem Vám veľa, veľa lásky :*
Šťastného Valentína, mi amors !
*CleoDeFuego*

Wolfie:

Stihla som sa len osprchovať a obliecť sa do hábitu. Pripla som si ešte prefektský odznak a utekala som dolu schodmi do súkromnej spoločenky, kde ma už čakal Albus Potter. Ten bol aspoň oddýchnutý. Spal, keď sme my ostatní išli do Rokvillu.

,,Ideme na to ?" povzdychol si a ja som sa pousmiala, no prikývla. Nechcelo sa mi. Merlin, tak moc sa mi nechcelo. Chcela by som si ľahnúť a rozmýšľať. Alebo ešte lepšie spať. Spať, spať a spať....

,,Ja pôjdem tadiaľto a ty môžeš ísť opačným smerom." usmial sa Albus a pohladil po ruke. Prikývla som a úsmev mu opätovala. Vydala som sa teda opačnou stranou ako Albus a schúlila sa viac do plášťa. Na chodbách nie je zrovna teplo. Dovolila som myšlienkam, aby si voľne tiekli.

Žeby mala Kate pravdu ? Mohol by James ku mne niečo cítiť ? Nie, však je to smiešne. Je to Potter a ja Malfoyová, to za prvé. Za druhé ma nenávidel a robil naschvály (no, s tými jeho vtípkami neprestal) a za tretie je to casanova. On nemiloval. Jemu nikdy o lásku nešlo, skôr o zážitok. Prečo by on niečo cítil ku mne ? Prečo by sa mal najväčší krásavec Rokfortu zamilovať práve do mňa ? Do osoby, ktorú nenávidel ? Nedáva to zmysel.

Aj keď James sa tento rok ku mne správa nejako inak. Je iný. Správa sa ku mne vcelku normálne, teda na jeho pomery voči mojej osobe. Merlin, však niekoľkokrát ma bozkával a raz...no, ak by som ho nezastavila, skončilo by to aj pri posteľných radovánkach. A dnes sme boli spolu na rande, no ja som to brala ako priateľské posedenie, keďže Kate s Fredom sa stratili vo svojom svete. Alebo ai zo mňa len uťahoval ?

No, čo ak zatváram oči pred jasnou vecou ? Čo ak sa James pokúša získať si ma a nie len do postele ? Miluje ma ? A ak áno, milujem ho tiež ?

Merlin ! Nie ! Ja nie som zamilovaná ! Je to James Sirius Potter ! Kamarát, s ktorým som si prešla peklom. Ani ho nemôžem milovať, však som Malfoyová. Otec by schytal infarkt, ak by som mu Jamesa predstavila ako svojho chalana. Dobrotivý Dumbledore, nad čím uvažujem ?! S Jamesom nechodím a... ani chodiť nebudem ! Je to všetko zvrátené ! Ale...

,,Hej ! Vy tam !" zakričala som a prestala rozmýšľať nad Jamesom. Predo mnou prudko zastali traja Slizolinčania, ktorí sa snažili nenápadne zdrhnúť. Prirútila som sa k nim a všimla si, že medzi nimi aj môj brat.

,,Scorpius ?!" nadvihla som obočie a prekrížila si ruky na prsiach. Scorpius sa nevinne usmial a jeho dvaja kamoši zírali do zeme s úškľabkami.

,,Wolfie !" zatiahol a ja som prižmúrila oči.

,,Nemáš byť náhodou v Slizolinskej klubovni ?! Čo tu robíš ?" vyzvedala som.

,,Nič...len som sa bol s Colom a Marcusom prejsť." zaškľabil sa a ja som mu úškľabok vrátila.

,,Vieš, že som prefektka, však ?" vystrela som sa a preniesla som váhu z jednej nohy na druhú. Scorpius sklopil zrak, no potom na mňa odhodlane pozrel.

,,Wolfie ! Nič sme neurobili, prisahám !" hodil na mňa zúfalý pohľad.

,,Povieš to na nás ?" ozval sa hnedovlasý Marcus.

Seriously, Potter ?! {Harry Potter, next generation}Read this story for FREE!