Wolfie:

Moja noc bola dosť zaujímavá. Prehadzovala som sa z jednej strany na druhú. Nemohla som na to prestať myslieť.

Po tom, čo som si uvedomila, čo sa so mnou vlastne dialo, že mnou zmietala láska, Kate priam zjačala, výskala a pišťala. Vyháňala ma za ním, aby som sa mu priznala. No už bežím... Navyše aj keď mám tušenie, že James ma možno ľúbi, nie je to predsa také... jednoduché. Navyše ešte je tu jeden maličký háčik. Potter a Malfoyová ? Malfoyová a Potter ? Mne je to jedno, ale sú aj čarodejníci, ktorí by to nikdy nepochopili.

Prečo ten spánok neprichádza ? Pretočila som sa na druhý bok, ale nechcene som skočila po vyvrtnutom členku až som zaskučala od bolesti. Chytila som rožtek paplóna a vtedy ma napadlo, že mám vlastne Elixíry. S Jamesom ! Merlin pomôž mi !


Nakoniec sa mi podarilo zaspať. Ráno som si ako obvykle nachystala veci a kráčala som na raňajky. Stále som musela myslieť na Jamesa. Pamätá si všetko, čo sa týka mňa. A tá ruža. Len on mi daroval kvet, ktorý zbožňujem. Od Jasona som len raz dostala ružový tulipán. Ako som kráčala na raňajky, dobehol ma Albus.

,,Neuveríš mi !" vyhŕkol. Smaragdové oči mu žiarili šťastím a na perách mu svietil obrovský úsmev.

,,Čo je ?" chcela som vedieť.

,,Chodím s Arianou Fosterovou." hrdo sa vypol a prehrabol si vlasy. Pristihla som sa, ako ma napadlo, že pri Jamesovi je to viac sexy.

,,To je skvelé !" usmiala som sa.

,,Vďaka." žmurkol na mňa Al. Pri dverách sme sa odpojili. On si sadol k stolu Slizolinu a ja zas k chrabromilskému. Sadla som si oproti Kate s Fredom, ktorí čosi zapálene rozoberali.

,,Bré ráno." zaspievala Kate.

,,Ahojte." usmiala som sa.

,,Ako si spala ?" spýtala sa Kate nevinne. Uškrnula som sa a vzala si jogurt.

,,Dobré ránko, dámy." ozval sa mi pri uchu známy hlas a cezo mňa sa natiahla ruka po mlieko.

Sadol si ku mne a ako lial mlieko do pohára, klesla mu sánka.

,,To ma podržte. Môj brat má skôr dievča ako ja ?" nadvihol obočie a ja, Kate a Fred sme pozreli k Slizolinskému stolu, kde práve Albus pobozkal Arianu.

,,Máš sa snažiť viac." rypol Fred do Jamesa. Stíhač spražil odrážača pohľadom a hodil sa na miesto. Kate na mňa veľavýznamne pozrela.

,,Žiarliš ?" pozrela som zboku na Jamesa, ktorý žmurkol.

,,Nežiarlim. Som rád, že Albus chodí s Arianou." otočil sa ku mne a ja som len nadvihla obočie.

,,Aký dobrý brat z teba." neodpustila som si.

,,A ešte lepší priateľ, milenec a manžel." žmurkol na mňa a prehrabol si vlasy.

,,Tak ty si už manžel ?" rypla som si.

,,Zatiaľ len snúbenec." prehodil flirtovne a ja som cítila opäť tú červeň.

Zvyšok raňajok prešiel mlčky. Len Fred s Kate si čosi šuškali. O chvíľu prišla aj Valeria a veselo nás pozdravila. Všimla som si Camom pohľad, ale rýchlo ho odvrátil k nejakej Slizolinčanke.Prvá hodina boli Dejiny, čo znamená nudu alebo spánok. Sedela som s Valeriou a ticho sa nudili, keď predo mnou spadol papier. Rozložila som ho a uškrnula sa.

Tak, čo chipettka. Vzdelávaš sa ?

Vzala som brko, na čo zodpovedná Valeria nadvihla obočie, a napísala odpoveď.

Seriously, Potter ?! {Harry Potter, next generation}Read this story for FREE!