James:

S Fredom sme pripravili menšiu párty a všetkým dali inštrukcie, ako sa sem dostanú. Naposledy sa odohrala takáto párty v Rokville na oslavu narodenín Jacka Shawa. Majiteľka hostinca nás nepráskne, predsa len jej platíme a taký kšeft si ujsť nenechá.

Začali sa tu zbiehať ľudia jedna radosť. Asi každý šiestak aj siedmak tu bol. Sedel som pri bare s Fredom a sledoval všetky tie baby. Hľadal som však len tú jednu jedinú.,,Merlin ! Tak toto sa mi páči." zavrčal Fred s hladným podtónom. Zasmial som sa na ňom a pozrel jeho smerom. Sánka mi klesla asi až k zemi. Tak to ma podržte !

Práve totiž dorazili Kate, Valeria a Wolf. Všetky vyzerali tak sexy, ale Wolf...
Mala na sebe čierne úzke tmavomodré džínsy a krátke červené tielko. Vlasy mala voľne rozpustené a na ušiach jej viseli kruhové náušnice. Na rukách jej svietilo pár jednoduchých náramkov a stála na červených topánkach na podpätku. A čo to má pri kľúčnej kosti ? To je ruža ? Ona má tetovanie ?

Sledoval som ju ako omámený a nebol som sám. Niekoľko ďalších chalanov slintalo. Kate čosi pošepkala Wolf do ucha a ona prikývla. Valeria chytila obe kamarátky a začali sa vlniť v rytme hudby.

,,Tak to je sexy divadielko." zavrčal Fred a prešiel si palcom po perách, pričom sledoval Kate v úzkych džínsach a tričku s vyzývavým výstrihom.

Tri kamarátky sa smiali a hádzali úsmevy na všetky strany. Chalani sa na ne lepili ako osy na med. Ja som nemohol zpustiť oči z tej blondínky. Tancovala s chalanmi, ale vždy len krátko. Rovnako ako jej kamarátky. Dotyčný sa ani nenazdal a už bola u iného. Provokovala všetkých, ale mňa najviac.

,,Moja mačička sa trošku odtrhla z reťaze a treba jej pripomenúť, kto je jej kocúr." zavrčal Fred zastretým hlasom a postavil sa. Vtrhol medzi ten hlúčik a chytil Kate za zápästie. Čosi jej povedal a ona sa rozosmiala. Nechala sa od neho odtiahnuť a aj Valeria začala tancovať s Jasonom. Wolfie si užívala sama. 


Vlial som do seba pohár ohnivej whisky a posilnený alkoholom v žilách som vykročil k nej. Odstrčil som ostatných od nej a pevne som ju chytil zozadu za boky. Provokačne nimi zavrtela a ja som jej zavrčal do ucha. Prudko sa otočila a pozrela mi do očí. Vyzývavo nadvihla obočie a ja som jej pohľad opätoval. Pritiahol som ju drsne k sebe a ona si ruky položila na moje plecia. Začali sme sa vlniť v rytme hudby. Stále som jej zízal do očí a ona mne. Kútiky úst namaľovaných lákavým červeným rúžom vyvrátila do úškľabku.

,,Tak, čo ? Aj teraz som potvora ?" zavrčala a v jej očiach sa blyslo. Jej jemne alkoholový dych ma pošteklil na tvári. Pila. Ale nerozumel som, čo tou poznámkou myslí. Otváral som ústa na odpoveď, keď mi dievča niekto ukradol. 


Wolfie sa otočila a položila si ruky na Tomovu hruď. Uškrnul sa na ňu a ona začala s ním tancovať. Vrtela zadkom a bokmi, obtierala sa o Toma a nechala, aby sa jej dotýkal. Zavrčal som a schmatol prvé dievča, ktoré mi prišlo pod ruku. Uškrnul som sa na ňu a ona nadvihla obočie. 

,,Chceš si zatancovať ?" prižmúril som oči a frajersky sa uškrnul. Dievča mi miesto odpovede kývlo so zvodným úsmevom a začali sme tancovať. 

No, vôbec som nesledoval jej pohyby. Hľadel som totiž na Wolf, ktorá tancovala s Tomom. Vie o tom, že ho tým tancom láka do postele ?! Rozhodol som sa nezaostávať a prechádzal som po brunetkinom tele. Zastal som na jej zadku, ktorý som stisol a ona zaklonila hlavu. Pre seba som sa uškrnul a pozrel na Wolfie. Sledovala ma. Pokračovala vo svojej provokácií u Toma a oblizla si pery. So svojou tanečnou partnerkou som spravil otočku a zaklonil ju. Sklonil som sa k nej a dychom ju šteklil od toho obrovského výstrihu až k jej perám, na ktoré som zľahka fúkol. Dievča prižmúrilo oči a Wolfie ma prebodla pohľadom. Otočila sa zozadu k Tomovi a pritlačila sa naňho panvou. Tom k nej sklonil hlavu a dychom ju dráždil na krku. Ona si položila hlavu v záklone na jeho plece, no spod privretých viečok sledovala mňa. Na parkete sme sa provokovali aj keď sme tancovali s niekým iným. 

Seriously, Potter ?! {Harry Potter, next generation}Read this story for FREE!