Wolfie:

Ako mi to mohol urobiť ? Vážne sa chce vrátiť k Potterovi a Malfoyovej ? Chce sa vrátiť k tomu, čo bolo ? Albus mi sľúbil pomoc, len pred tým chcel zájsť za Arianou. Mali sme sa stretnúť o ôsmej, ale nie ja mám trest s Jamesom.

Zašla som za Alom a povedala mu, že to doučovanie nám nevyšlo. Vysvetlila som mu, že mám s Jamsom trest a Albus sa rozosmial. Vraj nás možno James počul a žiarli. To určite !
Večer, krátko pred ôsmou, som sa rozlúčila s Alom a popriala mu veľa šťatia s Arianou. Kráčala som chodbami až k Filchovmu kabinetu. James tam už stál a keď ma zbadal uškrnul sa. Pri ňom stál Filch.

,,Tak holúbkovia. Pôjdete do Zakázaného lesa a nájdete niekoľko takýchto rastlín pre profesora Slughorta." zaškľabil sa a ukázal nám danú rastlinu. Obrázok bol vytrhnutý z nejakej knihy.

,,Pôjdete samy, Hagrid má iné starosti. No, keby bolo na mne, 100 rán bičom na chrbát, alebo vás povesiť za členky reťazami, ale to vraj nesmiem. Kam to školstvo speje ?!" mrmlal si Filch a zabuchol dvere. Ja som vykročila von, pričom James mi bol za pätami. Mlčky s hlavou hore som kráčala k Zakázanému lesu.

,,Však počkaj ! Kam sa ženieš ?" zakričal na mňa James. Nezastala som, neobzrela sa a ani mu neodpovedala.

,,Wolf ?" ozvalo sa za mnou. Opäť som nereagovala.

,,Si v poriadku ?" Kráčala som rýchlym krokom až k Zakázanému lesu.

,,To máme spolu tichú domácnosť ?" dožadoval sa James mojej pozornosti.

,,No ták, Wolf. Nie sme prvý krát za trest v Zakázanom lese." nedal sa. Stále som mu neodpovedala a správala sa odmietavo.

,,No ták ! Hovor so mnou !" Boli sme už v Zakázanom lese, keď ma chytil za lakeť. Zazrela som po ňom a vytrhla sa z jeho zovretia. Otočila som sa na cestu a počas chôdze sa premenila na vlka. Ách, je skvelé byť zveromágom. Pomaly som klusala pred Jamesom a hľadala tie prekliate rastliny.

,,To nemyslíš vážne ?! Wolf no ták !" zaskučal James, no ja som sa neotočila.

,,Pripadám si, akoby som ťa musel vyvenčiť. No ták. Premeň sa a rozprávaj sa so mnou." Pozrela som naňho a zavrčala.

,,Čo je ?" prekrížil si ruky na hrudi. Sadla som si oproti nemu a chvost pekne k labkám. Zavrčala som a stiahla uši dozadu.

,,Ty si na mňa urazená ?" nadvihol James obočie. Len som trhla uchom.

,,Za to, že som ťa schmatol na tej metle ? Však to bola sranda !" vykríkol. Len som si odfrkla a zdvihla sa na nohy. Odbehla som, keď ma zastavil jeho hlas.

,,Wolf, prosím. Mrzí ma to, že si nemohla byť s Albusom." prevrátil očami, keď spomenul bratovo meno. Zavrčala som a rozbehla sa k nemu. Zaprela som sa mu prednými labami o jeho telo až sa zatackal a spadol na zem. Zavrčala som mu do tváre a cvakla tesákmi. Potom som zliezla a ustúpila. Zmenila som sa a chladne naňho zazrela.

,,Ja som potrebovala pomôcť s runami ! Albus ich ovláda, ja som z nich mimo. Chcel mi pomôcť." hovorila som pokojne, no ľadovo.

,,Ale tebe zase niečo preletí v hlave a začneš sa chovať ako prvotriedny idiot ! Tiež ti neskáčem ako rádioaktívny klokan do tvojich vecí !" vyštekla som rozzúrene a prebodávala Jamesa pohľadom, ktorému nebezpečne mykalo kútikmi úst až vyprskol do smiechu. Chytil sa za brucho v predklone a nemohol prestať. Potom mi došlo k čomu som ho prirovnala. Musím sa priznať, že aj mne bolo do smiechu, ale nevybuchla som. Len som sa nemohla ubrániť úsmevu.

Seriously, Potter ?! {Harry Potter, next generation}Read this story for FREE!