Aloha !

Tak a teraz utekajte objať svojich priateľov ! Šup šup ! Na čo je Wolfie nejaký James, keď má Kate a Valeriu ? :D Priateľstvo je krásna vec a tak ukážme, ako svojich priateľom ľúbime :* Mi novias leli534NataliaBoskova :3 

Okej, je tu 1.apríl a prečo som pridala dnes ? Preto, lebo presne pred rokom som publikovala prvú kapitolu Really, Potter ?! Oslavujeme ! :D RP oslavuje narodeniny :DD Všetkým MUCHAS GRACIAS, že to so mnou držíte a dokážete toto čítať, komentovať aj votovať. Muchas gracias každému jednému z Vás. Viem, že vás s Jamfie hnevám, ale teraz sa ešte zahĺbte do ďalšej kapitoly, pridanej na 1.apríla, teda do troch :D Áno, pridávam hneď 3 :D Te Amo, mi amors ! :* *CleoDeFuego*

Wolfie:

Tom si ma len tak pritiahol k sebe a pobozkal. Nechala som sa. Predsa len, teraz s ním chodím a bozky k tomu patria. Okej, nič pri tom necítim, ale kto to vie ? Nikto.

,,Neruším ?!" vyštekol hlas a ja som sa od Toma odtrhla. Pozrela som na dotyčného a chcela som ujsť. Predo mnou stál v celej svojej kráse James Sirius Potter. Zahoreli mu uši aj líca od potláčanej zúrivosti. Fred vedľa neho na nás prekvapene hľadel. S Tomom ma videl ráno, ale James nie.

,,Čo.To.Má.Znamenať ?" odsekával James jednotlivé slová. Pripomínal mi boha vojny Áresa z gréckej mytológie. Naposledy bol takýto rozčúlený počas nedobrovoľného výletu. Bola som rada, že rozprávania sa ujal Tom, pretože ja by som asi len otvorila a zatvorila ústa. Alebo by mi preskočil hlas na piskot.

,,Čo je zlé na tom, že sa bozkávam so svojím dievčaťom ?" uškrnul sa Tom a Jamesovi klesla sánka.

,,V-vy dvaja spolu ch-chodíte ?" zjačal šokovane. Prišiel mi ako nepríčetný ! Keď od Toma počul, že tvoríme pár, takmer vyskočil dva metre do vzduchu. Ten šok v jeho očiach bol obrovský. Akoby sa oňho pokúšal infarkt.

,,Hej." kývol Tom a uškrnul sa, pričom si ma pritiahol k svojmu boku. James sa naopak tváril akoby ho niekto zmlátil. Čo evidentne aj áno, vzhľadom na ten monokel.

,,Ako to ? Odkedy ty miluješ Allena ?" oboril sa na mňa James a jeho čokoládové oči stmavli. 

,,Čo ty o mne vieš ?" skríkla som po ňom a Tom ma chytil za ruku. James si toho všimol a po tvári mu prebehol tieň. Tvrdo na mňa pozrel až som sa mykla. Tento jeho odporný a krutý pohľad som videla po tretí krát. Najskôr prvý krát, keď sme sa stretli, potom keď sa dozvedel, že by som naňho použila kliatbu pravdy a teraz. Bolelo ma to, ale nedala som to na sebe znať. Nie. Cez moju masku neuvidí tú bolesť. Nie ! On mi ublížil ! Ja chcem ísť len ďalej. Mala by som sa diabolsky smiať a nie sa ho báť.

,,Viem o tebe veľa, Wolf. A ty to vieš." zamrmlal a hľadel mi do očí, stále rovnakým pohľadom. ,,Nerozumiem ti."

,,A Tom mi rozumie !" skríkla som a v duchu sa fackala. Väčšiu kravinu som už povedať fakt nemohla. James sa smutne usmial. Neveril mi. 

,,Tak, prečo vidím tú bolesť v tvojich očiach ?" prehodil chladne.

,,To nič nie je !" odvrkla som a rozbehla sa preč. Tom bežal za mnou. Dohonil ma a bez slov ma objal. Zaborila som mu tvár do pleca a zhlboka dýchala. Toto je zlý sen. Nepredstavovala som si to takto. Tajne som dúfala, že keď to James zistí bude taký šokovaný, že mi naveky dá pokoj. No, to by nebolo ono ! Môj život sa musí zvrtnúť a hrať sa po svojom. A to bol len začiatok pekla...

Seriously, Potter ?! {Harry Potter, next generation}Read this story for FREE!