Gwen'e beni yanlız bırakmasını söyledikten sonra, biraz daha ısrar etmem üzerine beni yanlız bırakmasını sağladım. Ve de hamile olduğumu kimseye söylememe konusunda da bir söz aldım tabi.

Ruh halim mi ? Depresid, kararsız...

Elimi bebeğin olacağını düşündüğüm noktaya koydum. Ah Tanrım, düşüncesi bile korkunç. İçimde biri var, bir bebek. Zayn'in bebeği.

Daha 20 bile olmadan hamile kalmıştım. Kendimden nefret etmem olası gibi, değil mi ?

Zayn'e haber vermeli miydim ? Sonuçta bu bebek benim kadar onundu da. Hatta en büyük katkıyı o yapmıştı. Derin nefesler aldım... Belki de kendime sormam gereken soruyu sormamın zamanı gelmişti.

Bu bebeği istiyor muyum ? Cevap belli. Hayır, istemiyorum.

Gelecek planlarım, üniversite okumaya hayallerim ve 'kariyer' yapma ümitlerim var benim. Bu bebekle bunları başarabileceğimi pek zannetmiyorum. Derin nefesler alarak kendime güven vermeye çalıştım.

Bebeği aldıracağım. Zayn'e söylersem beni engeller. Zayn'in haberi olmamalı.

Kendi geleceğim için yalan söylemek zorunda kalacağım hiç aklıma gelmemişti.

Hemen testleri çantama atıp, üzerime bir hırka geçirdim ve kendimi evden dışarı attım.

Zayn'in burada bıraktığı jipe atlayarak bankanın yolunu tuttum. Kredi kartlarından yaptığım yüksek miktarlı harcama dikkat çekerdi. Bu nedenle kendi birikmiş paramı kullanmalıydım.

Bankadan çıkar çıkmaz, doktorumun yolunu tuttum. Hastane oldukça kalabalıktı. Saat öğlen civarındaydı. Ahh neden aramayı aklıma getiremedim ki ?! Şimdi yemektedir kesin. Giriş kapısında bulunan benle aynı yaşlarda olan kıza doktoru sordum. Öğle yemeğine çıktığını söyledi.

Kendimi tanıyordum. Biraz daha beklersem vazgeçebilirdim. Bu iş hemen hallolmalıydı. Görevli kıza doktoru aramasını, acil olduğunu söyledim. Kız kafa salladı ve telefona sarıldı.

Yarım saat sonra, doktor gelmiş beni ikna etme çalışmalar çalışmalarına girişmişti.

"Bak Brooke, ne güzel bir bebeğin olacak. Belki kız belki erkek. Belki sana benzeyecek belki Zayn'e...Zayn'den iki tane olsun istemez misin ? Yada Zayn'in kız versiyonunu..Bir düşün.. küçük küçük Zayn'ler evde koşuşturuyor...Harika, değil mi ?" Küçük küçük Zayn'ler evde koşuşturuyor. Bu...harika olurdu... Ama hayır. Kararım kesin. "Ben kararımı verdim. Aldıracağım." dedim tek nefeste. "Aramızda kalacak. Değil mi ?" Doktor anlayışlı gözlerle bana baktı "Ne aramızda kalacak ?" Gülümsedim.

....

___________

Uyandığımda bembeyaz bir hastane odasındaydım. Kasıklarım ağrıyor ve kendimi halsiz hissediyordum. Anlaşılan bitmişti.

Belki de ileride pişman olacağım bir karar vermiştim.

Ama bu karar benim geleceğimin kapılarını aralamıştı.

Aldığım karardan dolayı mutluydum...

Hastane ücretlerini ödeyip kapıdan dışarı çıktım.

Yazın ılık rüzgarları tenimle temas ederken, hiç olmadığım kadar özgür hissediyordum...

Selaaaaaam :D yine ben :D

Geçiş bölümüyle karşınızdayım :D bir çoğunuz zaten tahmin etmişti böyle olacağını :D bende şimdi boşken hemen ekliyim dediim :D asdfg

Bazılarınız öyle tahminler yapıyor ki, kurguyu değiştiresim geliyor asdfg

Bu arada performansları bitirirsem, video yapmaya başlayacağım :D Haber veriyim dedim kjlkjlkjl

Bir daha ki bölümde görüşmek üzere :D

Ilysm <3

Sçs <3

Mrs. Malik (Zayn Malik Fan Fiction)Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!