(Şu sahte ilişkilerine bir isim önerir misiniz ? Ben BRAYN diye düşündüm ama bundan daha güzel birşey önerirseniz , onu seve seve kullanırım :) Abi Zrooke diye düşündüm bir ara :ASD:DSA Yani yardımcı olun lütfen. Şimdilik Brayn i kullanacağım , öneri gelir ve beğenirsem düzenleme yaparım :D

Ve vote lara sınır koymayı deneyeceğim. Sınır 17 Vote :D )

 

Üzerine dökülen çorbayla, çığlığı basmam arasında saliseler vardı. Tabi attığım çığlıkla , Zayn' in kızgın gözleri , alev püskürtür hale gelmişti. Tanrım, ben bunu hakedecek ne yaptım ? Yüzüm şuan kıpkırmızıydı, eminim ki. Gözlerimi Zayn' den kaçırmaya çalışıyorum. Trisha :

+"Tatlım tamam sorun yok.Herşey olabilir. Zayn,Brooke'a yardım et hadi." Tanrım, hayır, lütfen.

+"Tabi anne hemen ilgileniyorum. " dedi ve kolumdan tutup kaldırdı. Biz üst kata çıkarken, Safaa ve Waliyha yavru kedi bakışı atıyorlardı. Trisha da kediyle ilgileniyordu.

Banyoya geldiğimizde Zayn :

+"Sen burada bekle, ben sana giyecek birşeyler getireyim. " dedi oldukça sakin bir tonda. Açıkçası Zayn' in bana bağırmasını falan beklerken , bu sakin ton oldukça şaşırtıcıydı. Tam banyodan çıkarken kolunu tuttum ve :

-"Zayn isteyerek olmadı, üzgünüm. "dedim acınası bir sesle. Zayn ise yarım ağız gülerek cevapladı :

+"Zaten isteyerek sakar olunmaz,Brooke. "dedi. Aptal şey. Ve yüzüme, yüzünü buruşturarak bakarak ekledi :

+"Dolapta alerji kremi var. " dedi ve çıktı. Aynaya bakmaya korkuyordum. Tanrım, alerjim hep en, şiddetli şekliyle gerçekleşirdi. Yani Zayn ,şimdi kesin benden iğrendi. Herneyse. Zaten Zayn'in benden iğrenip iğrenmemesi o kadar da umurumda değil.

Zayn'in elindeki eşofman takımını gördüğümde gülmeye başladım.

-"Zayn, bunlar senin."

+"Evet, ne bekliyordun ki ? Kızkardeşlerimin kıyafetlerinden birini getirmemi mi ? " Kaşlarımı "yani" pozisyonuna soktuktan sonra devam etti :

+"Bekle geliyorum. " kafa sallamakla yetindim. 1 dakika bile olmadan , çoktan bağıran Zayn moduna geçmiş emirler yağdırıyordu.

+"Waliyha,Brooke'a giyebileceği birşeyler ayarla. " ve güldüğünü hissettim , hafif bir gülümsemeyle devam etti :

+"Mümkünse seninkilerden olsun, Doliya' nınkiler büyük gelebilir. " Benim onu duyduğumu bildiğini biliyorum. Yani ,bilerek böyle demişti. Sinir olmam için. Hızla onun yanına giderek , konuştum :

-"Sanırım, artık gitmeliyim. " Başını salladı ve :

+"Seni bırakayım." Gözlerimi devirerek mırıldandım "Bir zahmet. "

+"Bunu duydum." diyerek odasına girdi. Odadan çıktığında elinde bir sweatshirt vardı. Bana uzattı ve :

+"Odamda giyebilirsin. " gözlerimi kısarak cevap verdim :

-"Zaten gidiyorum Zayn."

+"Zaten gidiyorsun diye pis pis dolaşmayacaksın , değil mi ? " Elindeki sweatshirt ü alıp , odasından içeri girerken mırıldandığını duydum. "Birde kızlara temiz derler." Az önce onun bana yaptığını taklit ederek "Bunu duydum. " dedim. Sesimize ona benzetmeye çalıştığım için oldukça komik söylemiştim.Yüzündeki tebessümü görüp , odaya girdim. Tanrım, bunu bilerek mi yapıyor ? Odası , onun kokusuyla dolmuştu. Istemeden de olsa odasını inceliyordum. Yani, biraz da isteyerek. Odanın dışından gelen sesi ile kendime geldim.

Mrs. Malik (Zayn Malik Fan Fiction)Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!