***

-"Dil bilgisi" diye tekrarladım.

+"Anlaşılan o ki sana bir dilbilgisi dersi vermem gerekiyor." Ne dediğini anlamadığımı göstermek amacıyla ona baktım. Ve birden dudaklarıma yapıştı. Karşılık vermiyordum. Dudaklarını hafifçe araladı :

"Kural 1 : Dilbilgisi dersleri asla tek taraflı olmaz. "  Gülümsedim.Ve dudaklarını tekrar benimkilerle buluşturdu. Ve bu sefer karşılık vermeye başladım. Dudaklarının baş döndürücü etkisi beni benden almaya başlamıştı bile..

***

Öpüşüyorduk ama bu sadece yüzeyseldi. Yani sadece dudaklarmız iş yapıyordu. Dudaklarımı yavaşça araladım ve geri çekilerek kulağına fısıldadım :

"Kural 2: Dilbilgisi derslerinde dil devreye girmeli." Kurduğum cümle yüzünde arsız bir gülümseme oluştururken, dilini dilimle buluşturdu. Ve beni kendi kucağına doğru çekti.

+"Günlerdir bu anı düşlüyorum." elimde omadan gülümsedim ve Zayn,  dilini daha da içeri soktu.

İlk gerçek öpüşmemiz. Tanrım, bu tarihi bir yere not almalıyım.

Mikrodalga ötmeye başladı. Ahh, tabi ya Zayn için pizza ısıtmıştım. Hâlâ ağzımla oyalanan Zayn'e bakarak :

-"Biraz daha beklersem, ev havaya uçacak." diyerek beni bırakmasını bekledim. İstemeyerekte olsa, kolları gevşedi ve koşarak mutfağa gittim. Pizzaları, birer tabağa koydum ve Zayn'e seslendim :

-"Hadiiii gel Malik." Saniyeler sonra iki el belimi sardı.

+"Geldim Bayan Malik." Kafasını omzuma dayadı ve yanağımdan öptü. Masaya oturdu ve pizzasını yemeğe başladı. Tabi kuru kuru geçmeyince de, öksürmeye başladı. Gülerek dolaptan bir meyve suyu çıkarıp, bardağa doldurdum. Meyve suyunu içtikten sonra derin bir 'ohh' çekti.

Aceleci Malik. Aç Malik.

-"Arkandan koşturan mı var Zayn, yavaş ye." Kocaman bir lokma attı ağzına. Ve konuşmaya çalıştı. Ağzındaki herşeyi görür görmez arkamı döndüm.

Iyk.

_______

5 Gün Sonra

-"Zayn"

+"Hımm ?"

-"Tamam yok birşey."

+"Söyle bebeğim."

-"Sadece..şuan seni öpmek istiyorum diyecektim." Yüzünde arsız bir gülüş oluştu :

+"Araba kullanmasaydım benim de sana yapmak istediğim birşey var ama araba kulanıyorum işte." Sol kolumla Zayn'in sağ omzuna bir yumruk attım.

+"Karım değil misin ? İstediğimi yaparım." İkimizde kahkaha atmaya başladık. Zayn arabayı durdurdu ve ben ne yapıyorsun ? Diyemeden dudaklarıma küçük ama etkili bir öpücük kondurdu. Ve arabayı tekrar çalıştırdı.

Annemlere geldiğimizde, düzeltiyorum siteye girdiğimizde çok garip hissetmiştim. Şuan Zayn ile gerçek bir ilişkimiz vardı. Evet,bu doğru. Tanrım, rüyada gibiyim.

Annemlerin evine geldiğimizde, annem ve babam kapıya çıkmışlardı bile. Anlaşılan çok sevgili güvenlik işini doğru yapıyor. Arabadan iner inmez, koşarak anneme doğru gittim ve kocaman bir şekilde ona sarıldım. Ve de sonra babama.

+"Babacığııııım" diyip kucağına atladım resmen. Planlarımıza göre Zayn buradan stüdyoya gidecekti. Merdivenlerden aşağı hızla indim ve ona sarıldım.

Mrs. Malik (Zayn Malik Fan Fiction)Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!