18-Magna Carta

16.5K 525 43


Hayat bazen istediğimiz gibi gitmeyebiliyor. Bazen yaşadığımız hayata lanetler okuyabiliyoruz. Zayn Malik'le evliyim ama hayat hala mükemmel değil. Sürekli mutlu olmamı engelleyecek birşeyler perdenin arkasından beni izleyip, mutlu olduğum zamanda ortaya çıkacaklarmış gibi hissediyorum.

Korkuyorum. Sevdiklerimi kaybetmekten. Annemi, babamı, Gwen'i, Zayn'i, Alexis'i...

Alexis'i teselli etme çabalarımız iyi bir şekilde sonuçlanmamıştı. Teselli edememiştik belki ama her zaman yanında olduğumuzu göstermiştik. Ve en yakın zaman da bu üniversite işini Liam'la da paylaşmasını öğütlemiştik. O günden beri aklımı tek bir soru meşgul ediyordu; Hayallerim için, hayalim olan çocuktan Vazgeçmem gerekecek miydi?

Artık düzenli (!) olarak ders çalışmaya başlamıştım. Tabi Zayn'in baskıları olmadan böyle birşey yapmazdım. Zayn stüdyoya gittiğinde bende evde oturup ders çalışıyordum. Ne hoş(!) değil mi ?

_____________

Telefonuma gelen mesajla, dikkatimi telefona verdim. Zayn'dendi..

Kimden: Zayn

"Yemek için hazırlan. Yarım saate geliyorum. Şık bir şeyler giy. Tabi varsa.. :)"

Cevap:

"Yemeğe mi çıkıyoruz ?"

Kimden: Zayn

"*Gözlerini devirdi* Hazırlan. "

Cevap:

"Emredersin. Tabi birazdan Kimya kusacak olan sen değilsin. Nöronlarım iflas etmiş durumda."

Kimden: Zayn

"Ne yapabilirim ? "

"Umarım hazırlanmaya başlamışsındır. Çünkü geldiğimde seni hazır görmek istiyorum.

NOT:Mini bir şeyler giyME."

Son mesajı okumamla, gözlerimi devirdim. Zümrüt yeşili, bedenimi saran bir elbise çıkarıp, gümüş rengi topuklularla da elbiseyi tamamladım. Salona geçip, Zayn'i beklerken twitter da takımaya karar verdim.  Etkileşimler almış başını gidiyordu. Attığım resimlerin altında hem güzel hem de intihar etmeme neden olabilecek türden twitler vardı. Sıkıldığımı düşündüğüm anda, telefonuma bir mesaj geldi. 

Kimden: Zayn

"Kapının önündeyim."  Hemen aynadan üzerime son bir kez daha bakıp, dışarı çıktım. Zayn, siyah jipi ile kapının önünde bekliyordu. Hızla arabaya doğru gidip, arabaya bindim. Zayn beni süzdü ve dudakları memnuniyetsizlikle kıvrıldı. 

Mrs. Malik (Zayn Malik Fan Fiction)Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!