(
Buraya bölümle ilgili geç gelme nedeni yazınca umarm size bahane gibi gelmiyordur :)))

Sizlere çok teşekkür ederim :D

Yaptığınız yorumlar beni yazmaya teşvik ediyor.

Sizi çok seviyorum :D

Sınır 60 vote

İyi okumalar :D

Umarım bölümü beğenirsiniz <3 )

***
-"Seni öpmemi mi istiyorsun ?" Gözleri dudaklarımdan gözlerime çıktı :

+"Seni öpmek istiyorum." 

***

+"Brooke...Brooke...Broooke" Derin nefes aldım "Hadi uyan seni uykucu" Gözlerimi devirdim. Birde bana uykucu derler. Yani evet, annemler burada olmasa uyurdum ama neyse, konu bu değil. Dün akşam annemlerle film izlerken Brooke'un uyuya kaldığını farkedip onu odama çıkardım. Sonra da uyanmadı zaten bir daha. Okulu olmasa uyumasına izin verebilirdim ama bugün okula gidecekti.

-"Brooke..."

Bu kız ya uykuyu çok seviyor yada uykuyu çok seviyor.

+"Zayn ?" dedi uykulu gözlerini aralayarak. Şuan güzel göründüğünü söyleyemem. Daha çok 'tatlı' modunda şuan.

Herneyse. Ben yine saçmalamaya başladım.

-" Okula gitmeyi düşünmüyorsun heralde ?"

+"Tanrım !!! Okul !!! Niye beni uyandırmıyorsun ?" deyip saate baktı. Daha okula gitmesine çok vardı. Onu sinirlendirmek için erkenden uyandırmıştım.

+"Niye böyle bir aptallık yaptığını sorabilir miyim ? " tam cevap vermek için ağzımı araladığım da benden önce davrandı "Ahh pardon zaten bir aptal olduğunu unutmuşum." Sonra gözlerini kısarak devam etti "Hâlâ beni öpmek istiyor musun ?" Duyduğum cümle karşısında  kocaman bir kahkaha attım.

Ben ve onu öpmek istemek ? Yok daha neler.

+"Komik birşey mi söyledim ?" dedi kaşlarını kaldırarak.

-"Seni öpmek isteyeceğimi nereden çıkardın ?" dedim alaycı bir tonda.

+"Dün gece...dur biraz sence ben öpülmek istenecek kadar güzel değil miyim ?" Harika. Yine cümleleri kendine göre yorumlamaya başladı.

+"Belki de senin tarzın değilimdir." Sonra tek kaşını kaldırıp devam etti "Doğruya sen Perrie gibi sümsük kızlardan hoşlanıyorsun." Elimde olmadan çok sinirlenmiştim. Kim oluyordu da Perrie ile böyle konuşuyordu ? Her ne kadar son zamanlarda Perrie den soğusamda o hala benim sevgilimdi. Onu Seviordum. (Seviyorum yazamadm, koyu bir APE yim de :D ) Sanırım.

-"Üzerini değiştir hemen ben aşağıdayım." dedim oldukça soğuk bir tonda ve kapıyı hızla çarpıp çıktım.

____________

Aşağı inmemiş hala onu odanın kapısında bekliyordum. Giyeceği şeylerden emin olmalıydım. Sonra yine süper mini birşeyler giyerse... İtiraf etmeliyim ki güzel bacakları var ama bu onları herkese göstermesi gerektiği anlamına gelmez.

Telefonuma gelen mesajla irkildim.
"Bebeğim, bu aralar o aptal kız için bana zaman ayıramadığını umarım anlamışsındır. Hem senin gerçek ' sevgilin' kim ? Ben mi yoksa o kendini beğenmiş Brak mı ? Seni özledim :))  -Perrie "

Mrs. Malik (Zayn Malik Fan Fiction)Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!