(Bazen sınır geçildiğinde hemen ekleyemiyorum kusura bakamayın :(

Artık kısa ama çabuk eklemeye karar verdim :D Ama hala sınır var :)

Sınır 20 Vote

İyi Okumalar :D )

****

+"Hiç yakıştıramadım. Sen benim Mrs.Malik'imsin. Benim Malik'im böyle şeyler söylemez. Benim Malik'im , benimdir. "

****

+"Zaaaaaayn " diye çığrınan sesle uyandım. Ben yeni uyandığıma göre bu ses kimden geliyor diye merak etmişsinizdir heralde. Perrie. Görünüşe göre biri Zayn' in sözünden çıkıp "balayımızı" mahvetmeye yada onun deyimiyle "Bize sürpriz yapmaya" gelmiş. Tanrım, niye Perrie'yi sevemiyorum ki ? Ah,durun hatırladım. Çünkü ben Zayn'e aşığım , Zayn de Perrie'ye.. Sevgili Perrie'miz birde dün gece bana bir oda kiralamış. Ama neyse ki Zayn diğer odaya geçmeme izin vermedi , biri benim başka odaya geçtiğimi görüp yanlış anlayabilirmiş. Perrie ile Zayn yatakta, bende ek odada ki kanepede yattım. Ve kuş sesleri yerine, cırtlak bir ses ve sırt ağrısıyla uyandım.

Harika.

Tam hayal ettiğim gibi (!)

+"Zaaaayn" Tanrı aşkına şu çeneni bir kapat.

-"Uyumaya çalışıyorum, sessiz olur musunuz ?! " diye bağırdım birden. Ne ?! Ben uykuma düşkünümdür.

+"Bende Zayn'i uyandırmaya çalışıyorum ama pek başarılı olduğum söylenemez doğrusu. " diye cevapladı beni. Ve devam etti :

+"Aslında Zayn'i uyandıramam, yani kendi uykusunu alana kadar yanında megafonla bağırsan uyanmaz. "Sorduk mu ? Sonra bu çok komikmiş gibi birde kahkaha attı. Ve benim birşey söylememe fırsat vermeden devam etti :

+"Neden birlikte kahvaltı yapmıyoruz ? Zayn olmadan. Hem birbirimizi daha iyi tanımış oluruz." Asla. Bir milyon yıl geçsede olmaz.

-"Şey, aslında..."

+"Harika, hadi oda servisini çağır. " Evet,demek ki Perrie'nin ölümü benim elimden olacak. Oflayarak, ayağa kalktım ve telefona yapıştım , ama kendi telefonuma. Perrie istedi diye o şeyi yapmamı beklemiyorsunuz değil mi ? Annemi aradım , ilk gün arayacağıma söz vermiştim. İlk çalışta açıldı :

-"Anne ? " Hopörlere alma sesi geldi. Ve annem konuşmaya başladı :

+"Kızım, senin şimdi vaktin yoktur tabi , o yüzden kapa biz sadece ilk gün sesini duymak istedik. " dedi imalı imalı. Güldüm, bu arada Perrie bana tip tip bakıyordu tabi.

-"Sesim mutlu geliyordur heralde, çünkü hayallerimin erkeğiyle evliyim, anne. Gwen'i ve babamı benim için öp. Sizi seviyorum." diyerek telefonu kapattım. Bu arada Zayn uyanmıştı, şükürler olsun ki Perrie ile yalnız kahvaltı etmeyecektim. Zayn yataktan çıkarken karın kaslarına "tanrım onlar gerçek mi ? " bakışı atmadan edemedim. Zayn ise bunu görüp gülümsedi ve :

+"Salyalarını sil , küçük hanım." dedi. Ben de yerin dibini boyladım. Perrie de kıskançlığın. Elime aldığım ilk yastığı ona atmayı düşündüm ama Perrie' nin ölümcül bakışlarından korkup vazgeçtim. Kabul etmem gerekiyor ki Perrie'den korkuyorum. Evet, bu gerçek.

-"Aslında , ben biraz dışarı çıkmalıyım. Yani sizin yapacak işleriniz vardır, bilirsiniz. " dedim biraz mahcup biraz ukalaca. Kıyafetlerimi alıp , banyoya yöneldim. Bu sırada Zayn ile Perrie konuşuyorlardı. Banyodan çıktığımda Zayn :

+"Beni bekle, giyinmem lazım. " dedi ve şaşırmıştım. Boş gözlerle onlara bakarken Perrie devam etti :

+"Bak ben buraya gelmemeliydim. Yani biri beni burada görürse , herşey mahvolur. O yüzden ben siz dışarıdayken , gideceğim. " dedi kırgın bir sesle. Sonra hemen gülerek, Zayn' in dudaklarına yapıştı. Tanrım, gerçekten çok değişken duyguları var. Perrie odadan çıktı. Zayn, dolaba doğru yöneldi ve kendine bir t-shirt ve bir pantolon çıkardı :

Mrs. Malik (Zayn Malik Fan Fiction)Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!