London Eye kalabalıktı. E tabi çok normal. Bilet almak isteyenler, kabinlere yetişmeye çalışanlar... Beklemeye başladım. Kısa bir süre bir adam yanıma geldi.

"Brooke Malik ?"

"Evet, benim" Adam cebinden bir zarf çıkardı ve bana uzattı

"Bunu, sizi buraya çağıran kişi gönderdi" Gülümsedim. Kalbimin ritminin attığını hissediyordum. Adam zarfı elime tutuşturup, gözden kayboldu. Zarfı açtım. İçinde bir not vardı:

"Heyecanlı, değilmi ? Bakalımkendi çabanla nereyekadargidebileceksin xx

İpucu:

Kalbini izle..

SEVGİLER, BEBEĞİM XOXO"

Bir anlam veremesem de yüzümde aptal bir gülümseme oluşmuştu bile.

Çocuk gibi oyun mu oynuyoruz yani ?

Kalbini izle demiş. Neden bahsettiğini anlamaya çalıştım. Etrafa bakındım. Gözüme kalpli balonlar satan bir adam takıldı. Bir umutla adamın yanına gittim.

"Merhaba,..." Ne diyeceğim şimdi ? Pardon, buralarda hiç Zayn Malik gördünüz ? mü ? Ah, hiç sanmıyorum.

"Bir balon alabilir miyim ?... Bugün burası bayağı da kalabalık...Acaba bir ünlü falan gelmiş olabilir mi ?" dedim kendi kendime konuşurcasına. Adam bana baktı ve

"Siz Brooke olabilir misiniz ?" Tebessümle cevapladım.

"Belki...neden ?"

"Eğer beni bulursanız,.." diğerlerinden özel olarak ayrılmış kırmızı kalp şeklindeki balonu uzatarak "bunu size vermemi söylemişti." Kaşlarımı çattım ve iç geçirdim, adama para uzattım ama almadı.

Bu balon ne alaka ? Arkamı döndüğümde baloncu "Balonun içi size yardımcı olacaktır" dedi neşeli bir ses tonuyla.

Balonun içi ? Ahh, tabi ya...Hemen sakin bir köşeye gidip, balonu patlattım. Balonun içinde bir kağıt ve bir bilet vardı. Kâğıtta da bir not yazılıydı.

"Oyunu bitiriyorum. Kalkmakta olan 3.kabine yetiş."

Biletin ne için olduğunu anlamıştım. Ve kalkmak üzere olan kabine doğru koşmaya başladım. İnsanlara çarpıyor, özür dileyerek hemen yoluma devam ediyordum. Kabinin önüne geldiğimde, görevli biletimi sordu. Bileti ona hemen uzatarak, içeriye, arkası dönük olarak bekleyen Zayn'in yanına girdim.

Kabin hareket etmeye başladı. Ama ilgimi çeken şey; kocaman kabinde sadece iki kişi olmamızdı. Kendimi Zayn'in kollarına atmamak için zor tutuyordum. Zayn arkasını döndü gülerek.

"Meleğim..." Ve koşarak ona sarıldım.

Kokusunu içime çekmeyi bile özlemişim.

"Seni çok özledim meleğim... Kokunu, gözlerini, tenini..." Derin bir nefes aldı.

"Seni çok özledim bir tanem...Sarılışını, bana bakışlarını, kokunu..." Derin bir nefes aldım. Zayn benden ayrılıp beni süzdü. 

"Küçük sürprizim nasıldı ?" 

"Imm, cevap olarak neyi kabul ediyorsun ?" dedim tatlı olmaya çalışarak.

"Cevabı boşversene, şuan ilgimi çeken tek şey dudakların." 

Dudaklarımız buluştu...

15 dakika boyunca, birbirimizi ne kadar özlediğimizden bahsetmiştik. Sırtımızı cama vermiştik, Zayn'de beni kolları altına almıştı. Midemin bulanmasıyla birden gözlerim karardı. Sanırım dönme dolaplara karşı bir alerjim var. 

"Zayn çantamda bir ağrı kesici var, verir misin ?" 

"Bebeğim ?? İyi misin ?" 

"Ah, hayır.. Önemli birşey değil." Zayn kalktı ve çantama doğru yöneldi. O yürürken, yürüyüşünü izlemeye adamıştım kendimi. Bu çocuğu kaybetmeye hiç niyetim yoktu. Zayn çantamı karıştırırken, içinde bulmaması gereken bir şey var mıydı acaba diye düşünmeye başladım. Sonra da çantamı süzdüm. Ah, tanrım…Bu o gün kullandığım çantaydı. Pekela, test sonucunu içine attığımı hatırlıyorum, ama gerisi ?

Test hala içinde mi ? Muhtemelen evet.

Eğer içindeyse, Zayn’in onu görmeme olasılığı ne ? Hiç.

Yerimden hızla kalkıp koşar adımlarla Zayn’in yanına gittim. Çantayı elinden hızla çekip, sırıtarak

“Ah, bilirsin… Kızsal sorunlar için olan şeyi görmen…pek uygun değil..”  Zayn kahkaha atarken, kahkahalarının arasından:

“Her şeyini görmüşken, bir bez parçasını görmem mi seni utandırıyor kızım ?”

Ve yanağıma doğru bir sıcaklık yükseldi… Utandım..Kızardım… Gülümsemeye çalışarak arkamı döndüm ve çantayı karıştırmaya başladım.

Her şey şimdi netleşmeye başlamıştı.

Testi çantanın içine atmıştım ama onu oradan almamıştım. Hala içinde olması gerekiyordu.

Karıştırdım, karıştırdım, karıştırdım… Yoktu. Test yoktu. Kötü senaryolar beynimin içinde bir bir sıralanırken hala iyimser bakmaya çalışıyordum.

Test düşmüş müydü ? Yoksa biri testi bulmuş muydu ?

Harika ! Kayıp bir testim var !   

Zayn arkamdan gelip, sarıldı. Boynumu öpmeye, yalamaya başladı.

“Ne dersin, sanırım küçük Malik’ler yapmanın zamanı geldi.”

Tüylerim diken diken olurken, bu işten nasıl sıyrılacağımı düşünmeye başladım.

Selaaaaaaaaaaam :D Bu bölüm bayaaaaa geç geldi, farkındayım. Ama sınav haftasındaydım. Boş kalır kalmaz ilk işim kısa da olsa yb koymak oldu :D 

Ne diyebilirim ki ? Aslında söylenecek birçok söz var ama burası bunun yeri değil :D İşler daha da karışacak mı ashdjhadjh içinden çıkılmaz hale gelecek mi ahgadhgad Zrooke'un sonu ne olacak adjhsjdhsjd hepsi bir daha ki bölümde ahdahdgah 

Veeee yeni bir hikaye paylaştım :D Mühürlü Dudaklar :D Zayn hikayesi :D Bakmak isteyen olursa hani, bakabilir :D O hikayeyle ilgili harika kurgularım var :D Desteğinizi oradan da sürdürürseniz çooooğğk mutlu olurum :D Hee bu arada bunun anlamı; "Mrs. Malik bitiyor" DEĞİL.  Sonuna kadar devam :D 

Sizi Seviyorum ♥

Mrs. Malik (Zayn Malik Fan Fiction)Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!