90. Co Mekambe robi w Lechu?

60 9 1

Pov: Nicola
Byłem pewien, że Szczęsny żartuje. Jednak jak znalazłem się przed stadionem, uświadomiłem sobie, że to nie żart. Trenowałem sobie, gdy wszedł Mekambe. Na widok Cash'a przeraził się. Dobra to zaczynamy. Już pierwsza minuta i wygrywamy z bagietką afrykańską. No Matty szybki jesteś. Potem jakiś tam menel kopnął Mekambe. Biłem mu brawo. Już w 5 minucie prowadziliśmy 3 : 0. Już mam gola i asystę. Matty też. Essa z nim. Co za debil. W przerwie widzieliśmy jak Szczęsny z Lewym i resztą pojebów nam kibicują. Trener darł się na Mbappe. I dobrze. 80 minuta meczu. Oh jak pięknie. 9 : 0. O nie! Mekambe strzelił. Mecz skończył się wynikiem  końcowy 15 : 3. Ja zanotowałem 5 goli i 7 asyst. Matty 8 goli i 3 asysty. Mekambe ze swoimi trzema golami, może się schować.