"Motra e Antonit ketu , intersnte.Mund te shkosh."

Urdherova menjehere njerezit e mij qe te vinin ne zyren ku ne mblidhemi dhe flasim per ceshjet 'familjare' .Ne shtepine tone nuk ka  shume femra , ato pak qe jane, jane vajzat tona 'te mbara' qe punojne shuuume per ne.

Ne qoftese do te qetesohesh, mjafton te te dali njera perpara dhe relaksohesh .Nuk gjen si ato, nuk e harxhojme frymen fare se ato jane gjithmone gati per te te qetesuar.

Djemte ishin mbledhur dhe un si bosi duhet ti udhezoja dhe ti drejotja.U ula ne karrigen time e cila ndodhej ne krye te nje tavoline te madhe dhe te drynjte dhe u rehatova.

"Djema , do tju njoftoj per dicka.Mafja jone u  bashkua me ne fund me mafien ruse e cila shtrihet  ne territore me te medha se ne.Sot ne mbremje do te vij motra e Anton Fedrov.Ne duhet te fillojme pergatitjet per nje feste e cila duhet te zhvillohet neser ne mbremje."

"Bos , po zoti Fedrov do te jete i pranishem?"-pyeti dikush ne tavoline.

"Po, ai do te vije neser ne mbremje kur  do te zhvillohet edhe festa"-thashe un-"Luka ti do te merresh me sigurine , ndersa ti Erik do te merresh me dekorin e shtepise.Dua qe cdo gje te jete perfekte , per cdo gabim do te kete ndeshkim.Jeni te lire te shkoni."

"Ne rregull bos."-thirren djemte.

  ❌  

Te gjithe kishin dale jashte te prisnin motren e bosit te rusise.Mezi po pres ta takoj sepse ka kaluar kohe e gjate pa u pare.

Ajo kishte qene e martuar dhe tani ka ngelur e ve.Disa thone qe ishte super hot dhe si ruse qe eshte i bente djemte te pendoheshin qe e kishin njohur.

Tani kam nderin a takoj dhe ku i dihet me tutje.Mrekullite ndodhin.

Perpara viles sone qendruan rreth pese makina te zeza, por njera ishte e siguruar me mire se te tjerat.Ishte nje makine e blinduar dhe me siguri shume te larte.

Nga ajo dere u shfaq ajo.Kishte veshur nje fustan te bardhe veror dhe neper duar e holla mbante disa akseore te bukur.Floket i kishte te leshuar me onde dhe tualeti i aplikuar mjaft bukur.

Floket i kishte te leshuar me onde dhe tualeti i aplikuar mjaft bukur

Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.

U afrua drejt nesh dhe buzeqeshi."Cili nga ju eshte bosi?"-pyeti ajo.

"Mireseerdhe zonjushe.Bosi jam un."-e pershendeta dhe me pas i putha doren.

"Ohh zoti Mateo dukeni me mire se heren e fundit qe ju kam pare."-tha ajo

"Te njejten gje  me tha dhe vellai juaj, zonjushe apo zonje?"

"Zonjushe , Mateo , zonjushe."

Pasi u pershendet edhe me djemte e tjere u futem brenda ne vile.Paralajmerova djemte se nese gudzonin ti afroheshin me teper sec duhet do ti kishin punet keq me mua.

Si po ju duket libri deri tani? Djali me lart ne foto eshte mateo ndersa vajza motra e antonit . Me nevojitet nje emer vajze ruse per motren e Antonit.Vote and comment..

The mafia love  1 BY RESIRead this story for FREE!