| Nuk mundej te ngrihej dot , e u perplas rende ne kraharorin e Mateos duke qare.Ai perpiqej  ta qetesonte, derisa  gjithcka e saj u vesh pas nje dhimbje te madhe pas koke. |

U zgjua , mesa duket kishte fletur, kishte fletur shume pasi koka po i dhimbte shume.

Trupi i dhimbte gjithandej e ndihej shume keq.Ohh jo, ajo nuk ishte ne dhomen e saj , apo ndoshta ne vilen e Mateos.

Ndodhej e ulur  ne nje karrige te vjeter e cila gati gati do te thyhej .Dhoma ishte e erret dhe vetem pakez drite dilte nga nje llambe qe mesa dukej ishte gati te fikej.

Filloi te levizte e te perdridhej sa andej ketej por pa asnje rezultat.

Mudohej te berrtiste por e kishte te veshtire pasi i kishin lidhur edhe gojen qe te mos fliste.

Lotet filluan ti rridhnin serish , e fytyra gati sa apo i digjej.Kycet e duarve i rridhnin gjak nga perpjekiet per tu liruar.

Per nje moment ndali.Filloi te degjonte dicka qe trokiste.

Pyeste veten se cfare ishte valle.

Nje dere e zymte u hap dhe perball aj u shfaq nje djal i gjate.Ishte i lezetshem , por jo aq sa Mateo.

Zottttt je rrembyer vajze.

-Mesa shoh qenke zgjjuar,- tha djali perball meje

Un sbera ze , mesa duket qenka dhe ky italian, italianet e qelbur.

-Fol,-tha ai.

Mesa duket qenka trap fare , sepse nuk e shikoka qe gojene kam te lidhur e sfl dot.

-Ohh lere fare, ti nuk mundesh apo jo.Tani do te kenaqem pak tha ai teksa kerkonte dicka ne xhep.

Nxorri nje thike , eci drejt meje.Un sigurisht isha e tmerruar.

-Mos leviz , zemer.-tha ai dhe me prehu rroben qe me kishin lidhur me qellim mos te flisja.

Nuk e dijase kush me kishte sjelle ketu , apo kush donte te me bente keq.Nuk dija cte mendoja , ky djale ishte italian mos valle kishte te bete me Mateon?

Po ju kujtoj pak personazhet seksi , mateon dhe Katian se mos i keni harruar.

Po ju kujtoj pak personazhet seksi , mateon dhe Katian se mos i keni harruar

Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.

ndersa ky me poshte eshte ai djali me thiken ne dore, qe zgjidhi gojen katias(i mire eee)

Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.

ndersa ky me poshte eshte ai djali me thiken ne dore, qe zgjidhi gojen katias(i mire eee)

ndersa ky me poshte eshte ai djali me thiken ne dore, qe zgjidhi gojen katias(i mire eee)

Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.
The mafia love  1 BY RESIRead this story for FREE!