-Mami, mami zgjohu.

-cfare ka zemer ?

-Babi ka qe qepare qe po  te kerkon.

-Mire , fli vogelushe, mami vjen pas pak.

-Lorenco cfare do qe ne pike te mengjesit?Kaian e zgjove..

-Shhhh erdha per te te takuar.

-Cfare ke fletur me enderra?

-Po keshtu eshte kur ia mbath ng dhoma e burrit , dhe I mbyll deren kur do te flej me gruan e tij shikon enderra.

-I cmendur.

-I cmendur per ty , dua te fleme bashke .

-Ne rregull eja.

U shtrime te dy prane duke u perqafuar.Kaian e kishte zene gjumi tek krevati isaj.

-Besoj se Kaia duhet te fleje ne dhome tjeter.

-Pse?

-Nuk ka ndermend te degjoje mamane e saj teksa berrtet nga kenaqesia.

-O i marre ,ajo mendja jote perverse.

-Ne mbremje do te dalim bashke , le te jete mbremja jone.

-Ndonje gje romantike per gruan tende?

-Po, shyqyr qe jemi te martuar se kush te mbushte mendjen ty te martoheshim bashke.

-Fli Lorenco, fli.

**

Mbremja kishte ardhur.Ajo ishte e  emocionuar ashtu si ne diten e pare kur e kishte pare dhe i kshte folur.

Veshi nje fustan klasik dhe te bukur , ndersa ai nje kostum per raste te vecanta.

Pasi rregulloi floket dhe grimin shkoi edhe nje here per tu pare ne pasqyre.

-Dukesh e mrekullueshme.-ishte zeri i Lorencos ai qe i beri komplimentin.

Ai qendronte me duar te kryqezuar ne kraharor dhe i mbeshtetur ne pregun e deres se dhomes.

-Faleminderit.-thash une dhe nje buzeqeshje rrezellitse me qendronte ne fytyre.

-Mungojne vetem keto.

-O zot i madh Lorenco jane kaq te bukura.Jane vethet e mij te preferuar tani e tutje.

-Shkojme?-tha ai .-shkojme .-iu pergjigja une

Me fpi deren e makines si nje gentelman i vertet qe eshte dhe u nisem.-Ku do te shkojme?

-Diku..

Ishte nje lokal Luxurious , awwwwww shum o bukur.Edhe pse kam para te themi keto gjerat romantike i adhuroj.

-Benvenuto signorina

-grazie..

Hyra brenda dhe Wow ..Tavolina ku ne do te uleshim ishte super amaizing.Kishte qirinj te ndezur ngado, dhe mund te dilje dhe jashte te qendroje.

Mbremja sapo ka filluar zemer.Nje muzike u vendos ne sfond.

-Deshiron te kercejme , le te jete kjo kenga jone

Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.

-Deshiron te kercejme , le te jete kjo kenga jone.

-Po , deshiroj.Romantic

Pas nje mbremje te gjate dhe plot me surpriza, surpriza e vertet do te vinte neser.

Atehere u kenaqet mjaft sot me 4 update , per nj kohe te gjate sdo keni.Keshtu qe iu duhet te prisni per surprizen...Hahahaha jam kaq e lige...goodnight dhe sweet dreams

The mafia love  1 BY RESIRead this story for FREE!