Vazhdonim te kercenim.

-Ben emire te kercesh me bukur Mateo sepse ke gjithe keto femra rreth teje qe po te shikojne me vemendje.Ti nuk do te deshiroje qe nje lider i mafies te turperohej sepse nuk dinte te kercente mire.-e ngacmonte Katia teksa kercenin.

-E kush  tha qe un turperohem ? Femrat nuk me vijne nga pas per kercim..ti e di dhe vete se perse, apo jo?

-Mos mendo se kjo gje ka mbaruar ketu Mateo.-ia ktheu ajo dhe pasi u takua me disa mysafire shkoi menjehere te nderrohej.

Urdheroi grimierin si dhe stilistin e saj dhe shkoi qe te behej serisht gati , por me sek*i se me pare.

Veshi nje fustan te thjeshte por aksesoret qe kishte vendosur tregonte nje hijeshi dhe elegance te madhe.Pasi aplikoi edhe pak make up , jo si ato ku**at atje te lyera e ngjyera mire u be gati.

Mateo shkoi edhe ai u nderrua pasi ishte bere uje ne djerse .Lahu pak syte , rregulloi floket biond dhe u nis per tek festa.

Te dy u ndeshen teksa po hynin ne mbremje nuk thane gje por thjesht ecen.

Katia ecte perpara tij , duke u  treguar te  tjerve se ishte autoritare , dhe Mateo mbas saj si me xhentellmen.

Festa ishte ne kulmin e saj , por syte e njerezve i ndiqnin nga pas ata si manjake.Ata sy qe ne ato momente kush e di se cfare mendonin ne mendjet e tyre perverse.

Femrat e etura per pasuri e se*s , ndersa meshkujt per kete te fundit.Ja se perse Katia i urrente te shumtet e meshkujeve.

Kjo pjese ishte pak e shkuter, do te perpiqem te bej update sa me shpesh.Do te ndodhin se shpejti ngjarje te trishta , edhe pse akoma sia kam idene se si  do te jete fundi i ketij libri..

The mafia love  1 BY RESIRead this story for FREE!