that hottie is lorencooo

-Eja-tha Roma.

-JO, nuk vij.Nuk dua ta takoj.-tha ajo aspak e qete.

-Ben mire te ecesh vete ose perndryshe do te me duhet te te coj atje sipas menyrave te mija.

-Jooo te lutem, mos me co tek ai perbindesh.

-KATIA.Ne qofte se shkon tek ai do te te lejoje te shikosh per here te fundit vellane tend.

-Cfare ?Mos valle e ka vrare ai vellain tim?

-Eja te shkojme, ndryshe Lorenci do te inatoset.

-Jo.Kush dreqin je ti qe me urdheron mua? Kush dreqin je ti qe di emrin tim?Kush dreqin e vrau vellain tim?ME THUAJ.

-Un jam Roma.Tani eja , hera e fundit qe te flas.

Ajo nuk iu bind ,madje as qe levizi fare nga vendi.

Roma u afrua me vrull dhe e mori ne krah.Ajo ishte me koken poshte lart ne shpatullat e tij.

Do te thoni qe qyqja eshte edhe me fustan.Jo , skishte veshur asnje futan.Ishte me disa tuta , ti themi qe i bbante gjithmone kur vishte fustane, te themi qe ishte e pergatitur sepse keshtu e ka mafia.

Ndonjeehre do te duhet te vraposh.Ndresa lart nje bluse te vjeter te bardhe qe i kishin dhene per te veshur.

Ai ecte neper korridorin e gjate e 'rojet ' e dhomave shikonin te pasmet e saja te mbushura.

-Me leeeshoooo Roomaa .-therriste teksa ai e conte drejt atij perbindeshi.

Trokiti ne dhomen ose zyren e Lorencos e e la ate aty.Katia qendronete si e mpire.

Ai ishte me te vertete gjalle, ai perbindesh.Perbinedesh nga shpirti sepse nga pamja ishte shum i bukur , madje ishte rregulluar mjaft.

-Katia.-zeri i tij i kumboi ne vesh teksa ajo e veshtronte, sikur sapo te kishte pare djallin vete.

-Lorenco??

-Po, un dora vete.

The mafia love  1 BY RESIRead this story for FREE!