Atehere kjo pjese eshte pak e prekshme , dhe do tju merzisi pak.POR do te jeni te lumtur nga nje ane sepse Bianka nuk eshte ajo qe mendoni se ishte hahaha

ne mengjes

Ja dhe nje dite e re nisi, nje dite ku era fryn si e marre dhe gjethet perplasen ne dritaren e madhe.Kisha fletur shume gjume dhe ndihesha akoma e lodhur, e lodhur nga rutina e perditshme tanime, e lodhur nga shqetesimet dhe se fundmi tani qe jam edhe drejtuesja e mafias ruse.

Ashtu e pergjumur sic isha u ngrita dhe fillova te behesha gati.Veshja nuk me mori shume pune pasi u vesha sportive dhe makeup zere se nuk vendosa fare .

Sot nuk isha fare ne humor, gjerat qe do te bej sot jane:1.palestra..2.shikoj filma.

Mateo dhe Lorenco nuk do te jene sot thuajse deri ne dreke , keshtu do te jem pak me lire te bej cte dua.Kaia ka shkuar me gjyshe  Lejlen ne shtepine ngjitur, ate te punojesve.

Po ecja ne korridor dhe nuk po gjeja dot palestren atje ku meshkujt tane bejne fitness.U gjenda perballe nje dhome te madhe dhe ne ate cast ngriva .Bianka dhe Roma po flisnin se bashku.

-Te lutem Roma nuk mund tee vzhdoj me keshtu, do te heq dore, duhet tia them.

-Mos, ti e di se cfare na tha Lorenco, ajo tani nuk duhet ta marri vesh.

-Perse duhet te aktroj un sikur e dua Lorencon , kur ne fakt te dua ty?-tha Bianka duke u ankuar.

-Qe te behet xheloze ,pra.Ti duhet te vazhdosh ate qe ke nisur.Lorenco  deshiron qe ajo ta pranoj qe ajo e do akoma, dhe kjo bejet duke e bere Katian xheloze.

-ohhh Roma , un te dua ty.Mua nuk do te me vinte mire qe ti te beje te njejten gje qe po ben Lorenco me Katian.

Nuk mund ta besoja , Lorenco , ai me ka mashtruar se bashku me te gjithe te tjeret duke thene se Bianka eshte e dashura e tij.O zot.Mendoja se mund te kisha besim tek te gjithe ata.

-Cfare keni bere ju?-ishin fjalet e mija qe u terhoqen vemendje Romes dhe Biankes.

-Katia??-thirren te dy njekohesisht .-Cfare po ben aty?

-Asgje .-u thash dhe u largova me vrap.

Nxitova per te dale nga vila dhe ia dola.Kisha nevoje per ajer.Roma po me ndiqte nga pas.

-Te lutem Roma kam nevoje per ajer , kam nevoj te rri vetem, te lutem me kupto.

-Do te vish serish?Me premton?

-Po  do te vij,Kaia nuk ka per te ndenjur pa muaa.

-Ne rregull

-Mos i thuaj gje Lorencos.-ai stha asgje.

-Ku do te shkosh.

-Nuk e di por per nje fare kohe sdo te vij.

Mora celsat e nje makine dhe u largova menjehere.Nuk e dija ku do te shkoja.Vendosa te shkoja ne fshat i cili eshte disa kilometra larg viles se mateos.Aty kur dikur loznim ne lendine, tek nje shtepi e vogel me lule.

Makina ecte me shpejtesi , por jo aq shpejt sa zemra po me rrinte .Ishte nje ndjenje qe nuk me kishte ndodhur me pare, nje ndjenje xhelozie dhe zhgenjimi.Ajo ndjenj qe po me vriste perbrenda.

Kisha akoma rruge per te bere dhe kishte kauar thuajse nje ore.Telefoni binte pa pushim, nuk durova me dhe e flaka tutje.

Serish nje zemer e thyer , nje zemer e plagosur.Ishte merzitur qe Lorenco ia kishte bere ate gje , vetem qe ta bente xheloze ne kulm.Ai kishte qene zgjedhja e saj, dashuria e saj e pare dhe e vetme, Lorenco.Ai e donte .E dinte tani .Por ajo kishte nevoje te shfryhej diku, te nxirrte dhimjen e te sheronte zemren e saj.Prandaj u largua.

Mberriti ne fshat , u ul diku ne nje stol dhe nisi te qante, sepse zemra e saj nuk duronte dot.The mafia love  1 BY RESIRead this story for FREE!