Check out this amaizing danceee lov it..pra ky kercimi imagjinoheni sikur po e kercen Mateo me katian..vote and coment if you like it.

Tani eshte koha per vrepim , hakmarrje ndaj Mateos, turperim perpara te gjithve HAHAHA.

U bera gati , pra hoqa rrobat e mbremjes dhe u vesha sporitve.Me nje bluze me menge te shkutra te bardhe dhe strece te zeza te gjata mbas trupit.Dukesha super hott.

Shkova prane dixhejit dhe i thashe qe kur ti beja shenje te vendoste nje muzike.

DO te ftoja Mateon ne nj kercim kur te jete prane disa njerezve te rendesishem keshtu qe ai nuk do te refuzoj dot.

Vertet ishte nje mbremje e bukur por do te ndryshojme pak atmosferen.

Mateo di te kercej , madje kercen shume bukur si mafioz qe eshte por nuk deshiron ne publik.Ne kemi kercyer me perpara ne kurse kercimi dhe ky ishte kercimi yn i preferuar.

U afrova prane Mateos dhe ai po me shikonte cuditshem.

-Mateo pranon te kercejme bashke , si diikur..

-Heem , cfare je duke bere keshtu Katia?-pyeti disi i sikletosur.

-Pranon?Apo ndoshta ke turp?

-He pra Mateo shko kerce me te .-tha Antoni.

Pa pritur pergjigjen e Mateos i bera shenje dixhejit te vinte muziken.I hoqa xhketen Mateos dhe filluam tee kercenim.

Te gjithe qeshnin dhe shikonin me vemendje teksa ne kercenim .

Ne fillim e kishte pak te veshtire , por kur iu kujtua kercimi filloi te kercente shum bukur.

U krijua nje atmosfere shume e bukur.Ne kercenim perpara te gjithe mafiozeve nje kercim romantik te themi, kjo ishte hakmarrje.

Ti tregoja Mateos se edhe une sundoj dhe e poshteroj ne nje menyre qe ai nuk do te deshironte ta tregonte tek te tjeret , mafiozet, ate duke kercyer .

Seshte ndonje gje e madhe te kercesh perpara mafiozve por per Mateon po.un i di pikat e tij te dobta.

The mafia love  1 BY RESIRead this story for FREE!