Pasi rehatuam zonjushen tone shkova menjehere tek zyra ime.Qendroja i ulur tek tavolina ime e punes duke veshtruar nga dritarja.

Dera trokiti lehte dhe nga aty doli Katia.(flm iljena , me shpetove duke me gjetur kete emer)Ajo kishte veshur nje fustan te kuq dhe dukej teper sensuale.

Erdhi drejt meje duke buzeqeshur dhe u ul ne karrigen time te punes.Qendronte aty e heshtur pa thene asnje fjale , vetem buzeqeshte.Me pelqen kur ajo buzeqesh..

Do te mendoni ju sa e mire qe qenka , pse nuk lidhesh me te apo ta ngacmosh sic bejne te gjithe .Epo kjo vajze e shte ndryshe.Pas asaj fytyre te bukur engjellore dhe pas asaj bukurie , qendron nje mendje djallezore.

Ajo eshte shume e afte per kete pune.I ben djemte te vetvriten.Tani do te bej dicka qe do te me heq trurin , dicka qe do te me ngel ne mendje .E di.

E di sepse qe kur e kam njohur , qe te vogel ajo ashtu ka qene.Nje bushter e pasur dhe e bukur ,e cila shkonte me burra njeri me i pasur se tjetri.

Por ndryshon dicka ne kete mes.Ajo nuk shkonte me ta per pasuri , jo jo.Edhe ajo ka nje te kaluar.Asaj  nuk i interseon pasuria e burrave , ajo kerkon ti shkaterroj ata.

Qe ne moshen 18 vjecare ajo ka qene e martuar me dike i cili mendohet se ka vdekur.Ai e trajtonte  shume keq , ai e shkaterroi ate.Edhe ajo kete kerkon qe te beje te shkaterroj meshkujt te cilet jane si ai .

"Mateo  sa seksi dukesh kur mendohesh."-tha ajo.

"Ohh vertet .Mendoj se edhe ti qenke bere pjeshke."

"Ohh Mateo , un nuk jam , un gjithmon kam qene.Cfare po ben nje bos mafie siciliane ketu vetem?"

"Po punoj zemer."

"Deshiron te punojme bashke??"

"Katia ske ndryshuar fare nga endja jote djallezore."

"Perse ? Bosat nuk kane asnjehre kohe te rrine e te mendohen.

"Epo le te themi se jam pak ndryshe, nuk mendon dhe ti keshtu?"

"Kete do ta vertetojme me kalimin e kohes."-tha ajo .U afrua drejt meje me dha nje puthje te lehte ne qafe dhe iku.Ajo vajze i di pikat e mija te dobeta..

Dy update  ne nje dite.Si ju duk pjesa? 

The mafia love  1 BY RESIRead this story for FREE!