"Why don't you put that fucking phone down?
Darling, so we could be alone now
Can't you just be here when the lights go out
Why don't you ever put that phone down?
What could be so goddamn important
That it can't wait until the morning?
You got me right here with my clothes off now
Why don't you put that fucking phone down?  "

Katia vazhdonte te kendonte ne banjo duke bere dush.Un qendroja ne dhomen e saj sepse pas bisedes se djeshme duhet te sqaronim disa gjera.

Cfare zeri qe ka dreqin.Nese do te me duhej te rrija tere diten ketu e te degjoja zerin e saj , do ta beja.Ose mund te shkojme e kendojme bashke, si dikur kur ajo....

Dreq.Boll, boll me keto dirty things.Tani duhet te fokusohesh ne gjera te tjera Mateo , duhet ta pyesesh se perse ka ardhur.

Dera u hap dhe nga aty doli ajo , epo kisha ne pamje te bukur perpara..

"Dreq Mateo , si vjen e futesh keshtu ne dhomen time ?"

"Ohh zemer nuk e dija qe ishe kaq..kaq e hapur..'

"Mesa di un njerezit keshtu lahen Mateo , kaq te hapur."

"Te pakten te kishe nje peshqir veshur.Gjithsesi je me e bukur keshtu."ajo teshme qendronte ne tualet duke nxjerre vetem pak koken qe te me degjonte se cfare po flisja.

"Me sill nje peshqir Mateo."

"Eja dhe merre vete."

"Mateooo.."

"Cfare me perpara nuk kishe kaq turp apo jo?"

"O zooot.Qepe se ta tregoj un turpin me vone ty.Ke per ta pare se ckam per te te bere."

"Mesi po pres."tha "Merre  ja ku e ke."

"Per cdreqin erdhe ne dhomen time?"

"Desha te te pyesja per dicka por zeri yt me shperqendroi."

"Po te pyes edhe nje here mateo.PER CFARE DREQIN ERDHE NE DHOMEN TIME.'

"Zemer dhoma seshte jotje si fillim.E dyta je shum e bukur kur inatosesh.Erdha te pyesja se perse erdhe ne vilen time?'

"Ohh zemer sepse me kishte marr mali per ty."

"Vertet?"

"Jo, trap.erdha sepse me tha Antoni.Ne nuk mund te vinim te dy njeheresh."

"Nuk duhet ta kishe bere ate gje."

"cfa.."-por ai nuk e la te vashtonte .Filloi ta puthte me ate pasion qe e puthte dikur, kur ishin rreth 18 vjec.Kishin kaluar plot vite qe atehere.Ajo nuk rezistoi dot me e ja ktheu puthjen.

Ai e liroi nga ai peshqir dhe vazhdoi te puthte te tere trupin.Filloi qe nga buzet e deri poshte tek brinjet.

Frymemarrjet u renduan dhe kur ai degjoi teksa katia nxirrte psheretima te vogla ai e la.Ajo qendronte e mpire aty ne dhome.

"Te thashe qe nuk duhej ta kishe bere ate gje Katia."-i tha ai dhe u largua.

The mafia love  1 BY RESIRead this story for FREE!