The mafia love 1 BY RESI

The mafia love 1 BY RESI

23.3K Reads 1.7K Votes 42 Part Story
Iriss By iriss-lets-go Completed

mafia love shqip

 • albanian
 • love
 • romance
 • sadness
 • story
iljena iljena Mar 08, 2017
Mua me kane ardhur ne maj te hundes librat me mafie se vetem na ato ka ne watt tashi po hajd pateriotes do ja lexoj😜.
               Pres tjt tashi me pelqen dhe suksese
AuroraSiller AuroraSiller Mar 23, 2017
Mua mu duk shume interesant :)
               Pres vazhdimin,dhe update sa me shpejt
jenny01_ jenny01_ Mar 04
Kam degju per tortuta nga me te ndryshmet po si kjo jo 😂😂😂