Po qendronim te dy te shtrire dhe ishte pothuajse mbremje.Kisha vendosur koken tek kraharori i tij dhe dora ime pershkonte neper muskujt e tij te barkut.

Ai nderkoh qeshte me kete veprim timin qe e beja pa mendje.Koha jashte ishte rregulluar dhe nga dritarja perball dukej perendimi i mrekullueshem i diellit.

-Nga e dije se te doja ende?-e pyeta kurioze.

-Sepse edhe sikur te doje Mateon ai eshte i zene.-tha ai qete ndersa un isha e cuditur.

-Cfare?I zene?

-Po eshte lidhur me motren time, pse si mendon ti qe jemi te njohur dhe shkojme shume mire bashke.

-Aha prandaj kur e ngacmoja un me bente te veshtirin mua ai , paska qene i zene.Po ai ka pa*uar gjithe ato k*rva si thote gje motra jote.

-Jo, te gjithe kemi patur elsperienca apo jo?He?

-Ke per te ma kujtuar per gjithe jeten?Ju meshkujt jeni trapa.Ti je trap.

-Ti je mamaja me simpatike qe ekziston ne rusi.

-Pse jo ne gjithe boten?

-E si ti them asaj tjetres qe kam ne france un , te njejtat fjale?

-Cfare?Paske femije te tjere?

-Hhahaha si u zverdh nga fytyra.Jo zemer nuk kam, thjesht desha te te nevrikosja pak ty.

-Mos bej me shaka te tilla se do te te gjej belaja.

- Prandaj ste kam tradhetuar , e njoh djallin brenda teje.

-Mire qe e more vesh.Do kthehemi?

-Po, me vone , ne mesnate.Po qe do te bej nje pyetje un ty.Pse shkoje me pleq?Mire me djemosha po me pleqte ckishe?

-Huhh kishin eksperience..

-Eksperience?

-Epo meshkujt si ju thone , "pse merresh me virgjerusha" dhe un u them merrem me ata me eksperienca.

-Ata jane te fishkur fare, pyes veten i ka rene ndonjerit infrakt kur e ke kenaqur.

-QEPE, BOLL.

-Mire mire Amore.Te kthehemi tek eksperienca jone ne.

-Po , po.

----------

Tani po ktheheshim per ne shtepi, dhe ishim shume te gezuar.Ndeza radion dhe kenga qe kisha vendosur ishte kenga ime e preferuar, nje kenge dashurie.

Mora doren e lorencos dhe e nderthura me te timen.Ai me beri shenje qe te afrohesha dhe me puthi ne ball.Ishte nje moment vertet i bukur.

Po ecnim ne maje te gishtave kur hyme brenda ne vile.Shkova tek dhoma e lorencos , mora jastekun e tij e i lash timin.Me pas i vodha dhe nje bluse nga garderoba e tij.Ai do te bente dush, e me tha qe ta prisja ne krevat por un jam e babindur.

Shkova ne dhomen time , aty po flinte edhe Kaia.Rregullova ate dhe u zhyta tek jasteku i tij.

Rreth dhjete minuta me vone degjova trokitje ne dhome, por nuk ia hapa.

-Katia , do ta paguash neser kete qe me bere.

-Naten , burre i dashur.The mafia love  1 BY RESIRead this story for FREE!