Albanian Stories

Refine by tag:

221 Stories

Ata. by masterpiece4
#1
Ata.by masterpiece4
Ai më pa me sytë e mbushur me lot. U çua në këmbë dhe po më shikonte i habitur. - Po ti çfarë do këtu? - ma ktheu me zërin që i dridhej. -Këtu vij gjithmonë kur s'jam mi...
Completed
 • albania
 • kosova
 • dashuri
+8 more
Vajza e metrosë. [COMPLETED] by Amelde_
#2
Vajza e metrosë. [COMPLETED]by Gjysmëhënë.🌙
Histori që do jua mbaj shpirtin peshë. Një nga ato që do kujtohet gjatë, ashtu si dashuria juaj e parë.💛
Completed
 • love
 • spiritual
 • shqip
+3 more
Hades Shqip by AxZxJxQ
#3
Hades Shqipby Christine Vanhook
The road to Hades is the easiest to travel.
 • boxing
 • dashuri
 • love
+9 more
Shoku im Shuga(discontinued) by yaoi_is_life_bitch
#4
Shoku im Shuga(discontinued)by UWU
Te nderuar miq, ne mangesi te ff shqip me bts mu desh ta beja nje vete. Kenaquni me karlleqet e mia. Pls mos e merrni srz po tall bythen se jam papunse. #2 albanian #4...
 • bts
 • shqip
 • albania
+8 more
Si akulli (on hold) by openlystraight
#5
Si akulli (on hold)by Mieczyslaw
"Syte e tu nuk ishin me te njejtit blu vibrant sic kishin qene me perpara. U kthyen ne nje ngjyre te ftohte. Nje blu e ftohte dhe e zbehte. Si akulli...." - ...
 • albanian
 • dashuri
 • love
+5 more
COLDHEARTED MAFIA BOSS 2 by GertaMiftari
#6
COLDHEARTED MAFIA BOSS 2by GertaMiftari
SEQUEL OF COLDHEARTED MAFIA BOSS Clare left Daemon because of his behavior, after they lost their baby. She just realized that she could do better than that. All she wan...
 • feelings
 • lord
 • romance
+20 more
A Challenge To Win[SHQIP] by DaniStilinski
#7
A Challenge To Win[SHQIP]by Daniela❤️
"Jacksonville High School" eshte nje shkolle aktrimi,por ne te realizohen edhe lojera sportive.Loja kryesore eshte futbolli,ku kapiteni i skuadres perfaqesuese...
 • soccer
 • friendship
 • school
+8 more
Dear Cooky...| My real life by seokjinie_jungkook
#8
Dear Cooky...| My real lifeby Kim Artejsja
I dashur Cooky...🌺
 • friends
 • yoongi
 • loveyourself
+20 more
Në duart e atij by esmeraldalezi
#9
Në duart e atij by Esmeralda19
Emi është një vajzë e cila sakrifikon jetën e saj dhe lumturinë, për të shpëtuar vëllan e saj.
 • albanian
 • drama
 • love
Larg by emelisanebiaj
#10
Largby Emelisa 💛
"Pse e do kaq shume henen ?" Kete rradhe ishte ajo qe foli e para . "E dua sepse degjon ...kupton . Nuk kundeshton . Ndikon tek ne edhe pa folur asnje fj...
 • shqip
 • bff
 • drame
+21 more
"Vergess!" by Klew_klea
#11
"Vergess!"by ʋҽɳυʂ✴
A mund të shuhet dashuria pa u ringjallur sërisht. Një ngaterres ndjenjat të konfizon. Për atë tashmë bota ishte inekzistente ! "Helios nuk kishte më diell në jetën...
 • albanian
 • drama
 • shqip
+4 more
Marionetë by erilda_
#12
Marionetëby Era🌸
"Pse duhet te te jap nje mundesi te dyte?" "Per ta kthyer jeten tone ne nje telajo plot ngjyra!"
Completed
 • marionete
 • puppeteer
 • wattys2018
+7 more
Përtej Shpellës by starfishqueen1
#13
Përtej Shpellësby starfishqueen1
Në vitin 2100,botës siç e njihnim ne i erdhi fundi. Jo nga Zoti,por nga njeriu. Lufta për të zotëruar botën dhe përparimi i teknologjisë ,bëri që njerëzit të mund të man...
 • fiction
 • shpellë
 • science
+6 more
CHLOE (shqip) by 6crystal
#14
CHLOE (shqip)by on hiatus
© GUSHT 2018 "Syte e tu nuk janë kafe tani, jane jeshil. Mesa duket nuk ke me frike nga une." tha. Zemra ime cante brinjet e mia sa here duart e tij leviznin...
 • dashuri
 • albanian
 • shqip
+1 more
Ne Debore...(shqip) by XhulioNdrecaj
#15
Ne Debore...(shqip)by Davi
Kur nje vajze 17 vjecare e semure me Insuficence renale kronike ne veshka shperngulet ne nje qytet tjeter ajo do te perjetoje nje aventure tjeter nga jeta e saj e zakon...
Completed
 • romantike
 • drame
 • albanian
+5 more
Find what makes you happy (Shqip) by Directioner14v
#16
Find what makes you happy (Shqip)by Directioner14v
Laura eshte nje adoleshente ndryshe nga te tjeret.Pas nje humbje te madhe ajo nis nje jete te re ne New York tek kushurira e saj Celly.A do t mundet ajo te harroj te sh...
Completed
 • romance
 • drama
 • motorcyle
+5 more
Sheruesi im by seokjinie_jungkook
#17
Sheruesi imby Kim Artejsja
Dashuria e Sheroi ate dhe shoqen e saj. Sheruesin e saj e gjeti...Cdo gje e merzitshme nga jeta e meparshme u zhduk...💜
Completed
 • lovestory
 • btsfanfic
 • suga
+16 more
Tmerri i tmerrshem S H K O L L A by ErdisaCanaj
#18
Tmerri i tmerrshem S H K O L L Aby kpop fan
Une si 15 vjecare qe jam po e vuaj shume shkollen. Por kshtu papritur si ne endrra ,me ndodhin gjera t cuditshme dhe vjen vera pernjehere.Ah sa kenaqem!
 • imagine
 • profesori
 • albanian
+1 more
Ne Maksimum by assertive_55
#19
Ne Maksimumby M. U. S. I. C
Komedi romantike Ne maksimum humor. Ne maksimum vuajtje. Ne maksimum urrejtje. Ne maksimum dashuri. Pershkrimi me i mire qe mund ti besh marrdhenies mes Ajkes dhe Nikola...
 • lovebirds
 • shoqe
 • festa
+22 more
Lola - shqip (COMPLETED) by 6crystal
#20
Lola - shqip (COMPLETED)by on hiatus
© 2016 "Ti shkruash dikujt eshte sikur ta puthesh, vetem se pa buze." !WARNING: mature and sexual language, violence *read it at your own risk* (if that ever...
Completed
 • shqiptar
 • messages
 • albania
+9 more