Katia

Me kishte zene gjumi kur ndjeva se dy duar me shtrengonin nga prapa.Ai kishte ardhur, e dija qe do te vinte.

U perpoqa te lirohesha nga krahet e tij por ata krahe te mdhenj te tij nuk me leshonin.

Ato krah me mbain ngjeshur pas trupit te tij dhe mund te ndjeja zemren e tij  se sa shpejt rrihte ajo.U perpoqa perseri por nuk me leshoi.

E kafshova tek krahu dhe ai nuk levizi , fillova te levizja kembet por nuk me leshonte.

-Me lesho .-i thash qete.

-Asnjehere, kurre nuk te le te me ikesh.

-Dreq Lorenco ! Me lesho!

-Me degjove Katia as qe kam ndermend te te leshoj me .

-Ben mire te me leshosh se perndryshe ..

-Perndryshe , cfare?

-Me lesho! Perse erdhe? perse?

-Sepse te dua.

-Un nuk te dua.

-Me do.E di qe me do, perndryshe perse do te ikje nga vila e do vije ketu.

-Kur e dije  se te doja perse ma bere kete gje Lorenco?Perse me bere te vuaj ?

-Sepse...

-Pusho!Boll!Jam e lodhur nga mashtrimet, xhelozite dhe genjeshtrat Lorenco nuk e kupton!?

Duart e tij me leshuan dhe u ngrita menjehere nga krevati.

-Nuk doja qe te ndodhte keshtu, katia.Un e dija cila ishte zgjedhja jote desha vetem te me thoje Te dua.

-Epo un nuk te dua.

-Nuk me do? Vertet?Pra gjithe ajo xhelozi per Bianken kur se te thash qe ajo  ishte e dashura ime ishte asgje?Kur me the snuk me doje perse zeri tu drodh , dhe perse nuk me shikon ne sy ne keto momente Katia?

Une Te Dua.Te kam dashur cdo here, edhe perse te kam keqtrajtuar.Perse me thua qe nuk me do , me thuaj?Perse lotet po te tradhetojne ?

-Pusho..un ste dua.

-E si te pushoj , me shiko ne sy e me thuaj se nuk me do.

-Pers..-fjalet e saj u nderprene sepse Lorenco po e puthte.Po e puthte me pasion , ne nje menyre qe as Katian e asnje vajze tjeter nuk kishte puthur.Ishte nje puthje qe thoshte 'ti je imja'.

Vetem kur ai beri mbrapa per te pare edhe nje here syte e tij ajo u permend.Po rrinte si nje statuje aty perbll tij.

-Me thuaj tani se nuk me do.Tani nuk e mohon dot sepse ne qofte se nuk e ke vene re dora jote po qendron tek zemra ime .

-Fol se perndryshe do ta marr kete heshtjen tende dhe do te vazhdoj akoma.

Ajo nuk foli , dhe Lorenco nuk kishte cte priste tjeter.

E puthi perseri , ajo ne fillim hezitoi por ne fund ia ktheu puthjen.

Filloi ti hiqte rrobat me delikatese , ne menyre te qe ajo te mos lendohej , si dikur.

Puthjet i filloi qe nga buzet e saj te plote deri tek duart.Dhe ajo nuk ngeli pas, e shtyu Lorencin ne krevat dhe i hipi siper.

-Me premto qe  nuk do te me lendosh me.-i tha ajo.

-Te premtoj.

-Te dua.- i tha ajo.-gjithmone te kam dashur por kam patur frike, frike se mos ti ktheheshe ne Lorencin e dikurshem.

-Ai Lorenc nuk ekziston me.

-Te besohet kjo qe do te bejme.

-E si te mos me besohet kam pritur gjithe keto vite.Si thua per nje moter per Kaian?

-Me mire nje vella, qe ta mbroj nga meshkujt si ti.

-Si un cfare?

-hahaha po tallesha.

-Ta tregoj un talljen ty tani.

Dhe keshtu vazhduan , pergatitjen per nje bebush te ardhshem ndoshta...

The mafia love  1 BY RESIRead this story for FREE!