Lorenco kishte dale per disa pune qe merreshin mafiozet.Ai mesi priste te vinte ne shtepi dhe te shikonte barkun e Katias qe dita dites rritej.Deri tani kishte blere pesembedhjete pale rroba per te dy bebushat te ciliat ishin dy djeme.

Katia ishte ne muajin e tete te shtatezanise dhe i duhej te bente regjim shtrati pasi ishin binjake dhe disa probleme me trupin e saj.Ajo nuk duhej te shqetesohej sepse mund ti bente keq per shendetin dhe mmund te deshtonte femijet, sidomos tani qe jane ne nje faze delikate.

-Kaia perse po qan zemer?

-Mamii ..aaa..-thoshte duke vrapuar jashte drejt oborrit..

U ngrita ngadale pasi nuk mund te levizja shume shpejt dhe shkova drejt Kaias.Po ecja drejt shkalleve duke therritur vogelushen.

-Kaia?

-Mami..eja mami mos me ler vetem..

-Kaia, ku je ?

-Mamiiii joooo.. ai po vjen..vrapo mami ik..

Po vrapoja por jo drejt shtepise por drejt Kaias..Aty prane nje dege u pengova dhe rash ..AAAA..cfre dhimje.

-Hhaha-nje ze mbrapa meje -tani ty te erdhi fundi , Lorencin e vrava vetem ti me kishe ngelur..

-Anton?

-Po un jam ..Antoni vellai yt i dashur..

-AAAA te lutem me ndihmo , me dhemb shum, po me del gjak...Aaaaa mos

Lotet po me dilnin si shatervan nga dhimja e madhe..vogelushet e mij..

-Thuaju lamtumiren familjes tende..mirupafshim..

-Mooos Kaia , mos e bej kete asaj ..

-Hahah moter e dashur me te vertet mendoje se kisha vdekur?Epo jo , skam vdekur jo para se te vras familjen tend..ciao ciao

Nje zhurem pistolete u degjua dhe kaia vdiq.

-Mooooos..

fund


The mafia love  1 BY RESIRead this story for FREE!