BİLGİLENDİRME VE ÖZÜR

2.5K 225 60
                  

Selam bebeklerim. Uzun zamandır yoktum, biliyorum. Bunun için defalarca özür dileyip bu sefer geldim desem de olmadı. Yeniden özür dilemeye de çok yüzüm yok açıkçası ama hepinizden özür dileyerek başlamak istiyorum.

Öncelikle kitaplarımı kütüphanenizden kaldırmayıp umutla beklediyseniz özürden sonra hepinize teşekkür ederek başlıyorum.

Uzun zamandır, çok uzun zamandır ortalıklardan kaybolmak zorunda kaldım. Okulum ve özel hayatım maalesef ki rayında gitmedi. Yoğunluk üstüne yoğunluk derken hayatıma hiç beklemediğim bir anda birisini aldım 🥹 Aşık oldum.

Bu her şeyi açıklar mı bilmiyorum ama yaşadığım saçma sapan olaylardan sonra karşıma çıkan ve hayatıma kendi çabalarıyla giren bu insana biraz vakit ayırmak ve onu özel kılmak istedim.

Yoğunluğumun üstüne bir de aşk olayları eklenince maalesef ki burayı aksatmak zorunda kaldım. Bu sizin için kötü bir şeydi ama bana bir nebze de olsa iyi geldi. Her zaman dedim, diyeceğim. Kitaplarım final olmadan (bu hayata veda etmediğim sürece) buradan gitmeyeceğim. Hepiniz okuyor, merakla bekliyorsunuz. Size final duygusunu yaşatmak benim için bir mecburiyet.

Her şeyin daha güzel olacağına inanıyorum çünkü hayal dünyamdaki ilişkilerden çıkıp gerçek ilişki tatmam bana çok şey öğretti. Duygu, his ve düşünce açısından geliştiğimi hissediyorum ve bunu size yansıtmak için can atıyorum.

Yeniden özür dileyerek ufak bilgilendirmeler yapmak istiyorum. Okulumun ve hayatımın bana verdiği süre boyunca, Ev Arkadaşı ve Târumar'a bölümler atmaya başlayacağım. Buna ilk başta Ev Arkadaşı ile başlayacağım çünkü sizi çok beklettim.

Pusat'ı ve Dolunay'ı çokça özledim, onların küçük hayatına dahil olmayı iple çekiyorum.

Yokluğumda Ev Arkadaşı 1 milyon olmuş 🥹🥳

Bir zamanlar sadece hayal ettiğim olayın gerçek olmasıyla karşı karşıya kalmak beni deli gibi mutlu etti (dans da ettim biraz sbahabajha)

Bana bu defa inanır mısınız bilmiyorum ama DÖNDÜM. BU SEFER GERÇEK!

EN KISA ZAMANDA, YENİ BÖLÜMLERLE ARANIZDA OLACAĞIM.

Umarım eski heyecanınızla hikâyelerimi okumaya devam edersiniz.

Beni hâlâ bırakmadıysanız teşekkür ediyorum, hepinizi çokça öpüyorum.

En kısa zamanda görüşmek üzere <3

Yayımlanan bölümlerin sonuna geldiniz.

⏰ Son güncelleme: Mar 22 ⏰

Yeni bölümlerden haberdar olmak için bu hikayeyi Kütüphanenize ekleyin!

EV ARKADAŞIHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin