EV ARKADAŞI •ARKADAŞIM EŞEK•

14.4K 968 626
                  

Selaamss!

Satır arasına bıraktığınız yorumlar ve verdiğiniz oylar bölümlerin gelme hızını ve uzunluğunu belirleyecek.

Bu bölüm iki parçadan oluşacak.

Bölüm şarkımız Yüksek Sadakat-Kafile Bu şarkı Tiktok'da patlamadan önce bana çok değerli geliyordu. Eski okuyucular bilir ki Pusat'ın Dolunay'a koyda söylediği ilk şarkı buydu :')

Keyifli okumalar!

Evimizin dış kapısı sertçe çarpıldığında olduğum yerde sıçradım. Pusat, bana bakmadan koridora girdiğinde kalbim korkuyla sıkıştı.

Romeo, çıkan seslere meraklanmış olmalı ki koşuşturarak yanıma gelmiş ve Pusat'ın çoktan terk ettiği boş koridora bakmıştı.

Börekçiden çıkışımızı, Pusat'ın arabaya binişini ve sesini çıkarmadan son hızla eve gelişimizi hâlâ algılayamıyordum.

Caner, bizi orada büyük bir bombayla bırakmıştı. O bombanın kollarımın arasında patlamasından korkuyordum. Onu ilk defa bu kadar ürkütücü görüyordum.

Atila'yı aramış olsam çok mu abartmış olurdum?

Yanına yaklaşmaya çalışmış ve ona sarılmak istemiştim ama Pusat beni kibarca reddetmişti. Sinirli olduğu için beni kendisine yaklaştırmıyordu, anlıyordum ama ondan uzak kaldıkça bu hâlinden daha fazla korkuyordum.

Titreyen bacaklarımı harekete geçirip peşinden koridora girdim. Yere çıkarıp savurduğu gömleği ve pantolonu Pusat'a tamamen yabancı bir görüntüydü. Dağınıklıktan nefret eden sevgilim eşyalarını rastgele çıkarmış ve koridora savurmuştu. Durum gerçekten ciddiydi.

Kulağıma dolan su seslerinden onun duşa girdiğini anladım. Ne yapacağımı bilemez hâlde banyo kapısının önünde beklerken ellerimi kaldırıp kapı kulpuna sardım.

İçeri mi girmem gerekiyordu?

"Orospu çocuğu!" Su seslerinin arasına karışan hırıltılı küfür bu evde edilen en ağır küfürlerden birisiydi. Pusat'ı tanıyordum. Ciddi küfürler etmezdi. Şu an çok ciddiydi. "Seni doğduğun güne pişman etmezsem bana da Pusat demesinler, orospu çocuğu!"

Çaresizliğin verdiği hisle gözlerim doldu. Onu nasıl sakinleştireceğimi bilmiyordum.

Alnımı soğuk kapıya yaslayıp birkaç saniye beklerken içime düşen kurt beni düşünmeden hareket etmeye zorladı. Düşünmemeliydim çünkü ben düşündükçe içerideki adam daha çok çıldırıyordu.

Geri çekilip banyo kapısını araladığımda bedenimi direkt içeri attım. Pusat'ın tanamiyle çıplak olan bedeni, cam duşakabinin arkasından tamamiyle görünürken ellerimi elbisemin eteğine götürdüm.

Düşünmeden eteğimi kavrayıp yukarı doğru sıyırırken Pusat'ın öfkeden koyulaşan gözlerini üzerimde hissedebiliyordum. Bakışları bıçak kadar keskindi.

EV ARKADAŞIHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin