EV ARKADAŞI •KIRGINLIK•

10.2K 921 251
                  

Selaaamss!

Bölüm gece bitti aslında ama uyuduğunuzu düşünerek sabahı bekledim 😋 Günaydın hepinize 💖🥺

Final haftama giriş yaptım. Bol bol yorum bırakırsanız sınavlarım çok güzel geçermiş xjsosjsisjks. Umarım yaparsınız.

Keyifli okumalar bal porsukları. Eve gidince size bol bol bölüm yazacağım merak etmeyin.

"Ay bugün hepiniz gerçekten gününüzdesiniz ya!" Buse, kahkaha atmaya devam ederken Atila da ona eşlik etti ve Fatih'e baka baka kahkaha attılar. Bu görüntü kalbimi sızlatırken Pusat, "Harbi!" diye mırıldandı. "Kaç tane kızla düşüp kalktığını bilmesem sana inanacağım. Biseksüelim deseydin daha inandırıcı olurdu!"

Bakışlarımı Pusat'a ciddiyetle çevirdim ama o bana bakmadı. Yüzündeki tebessümle Fatih'e bakıyordu. Kimse, ona inanmamıştı.

"Yalan söylemiyorum." dedi Fatih ona gülmelerini aldırmadan. "Ben kendimi bildim bileli erkeklerden hoşlanıyorun. Şu ana kadar hayatıma aldığım sandığınız kadınlar benim kalkanımdı. Sadece beni koruyordu."

"Oğlum bak bu işin dalgası olmaz, seninle aynı evde yaşıyoru-"

Atila'nın cümlesini bitirmesine izin vermeden, "Doğruyu söylüyor!" diye araya girdim. Araya girmek zorundaydım çünkü devamını getireceği cümle pek hoş anlamlar taşımıyordu. Fatih'in erkeklerden hoşlanıyor olması, en yakın arkadaşlarına çekim hissedeceği anlamına gelmiyordu. İstemeden de olsa onun kalbini kırabilirlerdi.

"Üstüne saçma sapan cümlelerle gitmeyin." diye mırıldanırken istemeden dolan gözlerimi kaldırdım ve Fatih'e çevirdim. "Gördüm ben onları. Fatih'i ve sevgilisini yani. Söylemek istedim ama benimle alakalı bir şey olmadığı için söyleyemedim. Fatih'in sizinle paylaşmasını istedim."

Atila ve Buse'nin yüzündeki gülümseme anında silinirken Furkan, kaşlarını kaldırmış bir şekilde arkasına yaslandı ve olacakları izledi. Ona bir yandan sinirli ama aynı zamanda minnet doluydum. Biliyordu, bildiğini hissediyordum. Önce Pusat'a ondan gizlediğim bir şeylerin olduğunu itiraf ettirmiş, sonrasında Buse'nin yönelttiği soruyla Fatih'in durumu ortaya çıkmıştı.

"Ne zamandan beri? Ay, yok artık! Siz ciddisiniz." Buse, gerçekten şaşırmış bir şekilde konuşurken "Böyle bir şeyin şakasını yapmam." dedim. "Onları gördüm, biliyordum."

Atila, donmuş bir şekilde önündeki masaya bakarken Pusat'a doğru döndüm. Ne bana ne de Fatih'e bakıyordu. Bakışlarını önüne eğmiş, sadece dinliyordu.

"Saklamasını Dolunay'dan ben istedim." Fatih, bana minnetle baktı. "Beni dinledi, anladı, cesaretlendirmeye çalıştı ama kendimi hazır hissetmediğim için beklemek istedim. Dolunay'ı bunun için suçlayacaksanız suçlamayın çünkü o, sadece bana yardım etti."

Fatih'e değemeyen bakışlar bana dönerken kendimi sebepsiz yere suçlu hissettim. Onlar, onun ne zamandır arkadaşıydı. Sonradan onların aralarına dahil olmama rağmen Fatih'i saklamıştım. Yaptığım şey hata mıydı?

"Böyle bir şeyi niye bizden sakladın?"

İlk konuşan kişi Buse olurken "Korktum." diye mırıldandı Fatih. "Sizin beni yargılayacak birisi olmadığınız biliyordum ama korktum. Korktuğum için de saklamak zorunda kaldım."

"Sadece saklamadın, bize numaralar yaptın." Atila, şaşkınlıkla konuşurken Fatih suçlu bir çocuk gibi başını öne eğdi. Ensesinde büyük bir yük var gibi hissediyordu ve bu yük, onun başının aşağı eğilmesine sebep oluyordu.

EV ARKADAŞIHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin