EV ARKADAŞI •PUSAT•

43.5K 2.4K 776
                  

Selaamss!

Satır arası bıraktığınız yorumlar ve bölüm içerisinde verdiğiniz oylar bölümün gelme hızını kısaltır, uzunluğunu arttırır. Bu yüzden oy vermeyi ve yorum yapmayı unutmayın. Keyifli okumalar!

Sondaki küçük duyuruyu okursanız mutlu olurum :)

"Ev arkadaşın erkek, diyip kaçmak ne demek Çağla?" Telefonda yüksek çıkan sesime engel olamazken elimi saçlarımın arasına daldırıp sertçe arkaya çekiştirdim ve suratımın açılmasını sağladım. "Dolunay, o da senin benim gibi insan işte! Ayrıca ona hiç güvenmesem seni o evde bırakır mıyım?" Çağla'nın yatıştırıcı çıkan sesine daha fazla sinirlenirken sesimin yükselmesine engel olamadım. "Bana ne güvenilir olup olmamasından? Yarın buradan çıkacağım ve kendi başıma ev tutacağım! O çocuğa da söyle, evine aldığı için teşekkür et ama muhattap olmayacağım. Sadece bir gece, bir gece otel olarak kullanır ve parasını bırakırım. Beni rahatsız etmesin!" Hırçın çıkan sesimle, Çağla'nın yüzüne telefonu sertçe kapattım ve fırlatarak yatağa savurdum.

İçime düşen utançla çekinirken tanımadığım ev arkadaşıma yakalanmamak için kapıya ilerleyip arkadaki klidi birkaç defa çevirdim. Sinirden ne yaptığımı bilemez bir hâlde etrafa bakınırken kalbimin stresle kasılmasına engel olamadım. Kendimi sakinleştirmeye çalışıp yatağa ilerlerken ucuna oturdum ve içime gereğinden fazla büyük ve derin nefesler çektim.

Çağla'nın yaptığı aptallık aklıma geldikçe sinirlenirken umursamamaya çalışıp kenara bıraktığım valizime ilerledim ve yan yatırıp içinden bir tişört ve eşofman altı çıkardım. Üzerimdeki elbiseyi sıyırıp kenara koyarken buz patenlerimi de yanına bıraktım ve yatakta örtülü duran yorganı kaldırıp altına girdim.

Vücudum, yorgunluktan sızım sızım sızlarken kendimi sakinleştirmeye çalışıp telefonumdan alarm kurdum ve kaçış yolu olarak alarm kurdum. Sabah, uyanacaktım ve üniversiteme gidecektim. O kampüse gelen güzel kuzenimi görüp anında yakalarken bir kenara çekip bugünün hesabını soracaktım ve kendime yeni bir ev arkadaşı arayacaktım. Eğer, yeni bir ev arkadaşı da bulamazsam ailemi arayacak, onlardan yardım isteyecektim.

Evet, benim için en mantıklı olanı buydu ve bu planı gayet net bir şekilde ona söyleyecektim. Eğer o beni bu duruma düşürüp türlü türlü yalanlar söylüyorsa ben de ona kendi dişlerimi gösterir, savunma mekanizmamı açığa çıkarırdım. Evet, bunu yapardım. Ben, Dolunay Eren'sem bunu yapardım!

Delikanlı, elindeki anahtarla kapıyı aralarken çıkardığı neşeli ıslık sesleriyle evine girdi. Onun hareketliliğiyle kapıya koşturan köpeğini kucaklarken başına büyük öpücükler kondurup kapıyı kapattı ve tüylerini yavaş yavaş okşadı. "Misafirimiz gelmiş, onu iyi karşıladın mı?" Neşeli neşeli kendini ona sevdiren köpeğini yeniden öperken sırıtarak kendi odasına doğru ilerledi. Kapısından içeri girmeden önce, geçici ev arkadaşıyla tanışmak istese de özel olarak aralanıp tembihlenmesi üzerine bunu yapmaktan vazgeçti.

Karşısında duran kapıya kısaca göz gezdirip omuz silkti ve odasının kapısını aralayıp köpeğiyle içeri girdi. "Ev arkadaşımız biraz yabani olabilir ama bunu kafana takma güzel oğlum. Bence zamanla alışır bize. Belki de ilk defa bir erkekle eve çıktı ve çekiniyor ama çıkıp selam vermemesini anlayamadım. Sonuçta onlar zor durumda kaldı ve biz iyilik yapıp kapımızı açtık." Pusat, kendi kendine homurdanırken çıkardığı tişörtü katlayıp köşeye koydu ve altındaki kot pantolonun fermuarını açtı. "Seni de sevmediyse eğer, onu evden kovabiliriz." Bacaklarından indirdiği pantolonu da çıkarıp katlarken köşedeki küçük koltuğuna bıraktı ve dolabından aldığı eşofman altını bacaklarından geçirdi."Benim küçük oğlumu kim sevmediyse onu kovarım çünkü bu küçük oğlan sevilmeyecek gibi değil." Pusat, içine dolan sevgiyle yatağına ilerlerken çoktan yerini almış oğlunu kendine çekti ve tüylerini okşadı.

EV ARKADAŞIHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin