EV ARKADAŞI •MASKE VE KEDİLİ ÇORAP •

34.6K 1.8K 726
                  

Selaamss!

Satır arası bıraktığınız yorumlar ve bölüm içerisinde verdiğiniz oylar bölümün gelme hızını kısaltır, uzunluğunu arttırır. Bu yüzden oy vermeyi ve yorum yapmayı unutmayın. Keyifli okumalar!

Buraları çok özlemişim ❤😍

İlk önce Târumar, sonra Acıbadem ve en son Ev Arkadaşı. Hepsiyle özlem giderdim ama sıra yine Târumar'da ama merak etmeyin, sınavlar ertelenmiş! Elimden geldiğince bütün kitaplara hızlı bölümler gelecek :)

Romeo'nun tüylü bedeninin gezintisini vücudumun üzerinde hissederken huzurla gülümseyip gözlerimi aralamamayı tercih ettim. Geçirdiğim huzursuz gecenin ardından uyuduğum uyku fazla güzel ve huzurluydu. Uyumak ve fazlasıyla dinlenmek istiyordum.

"Romeo, gezinmeyi bırak ve gel birlikte uyuyalım!" Uykulu çıkan ses tonumla Romeo'ya homurdanırken hareketlenip yeniden uykuya dalmayı bekledim. Romeo, üzerimde gezinmesine son verip tüylü bedenini üzerime bırakırken onu kollarımla sarmalayıp başımı tüylü gövdesine bastırdım ve ondan gelen sıcaklığın keyfini çıkardım. Yeniden uykuya dalma pozisyonuna girecekken belimde sıkılaşan kollarla duraksamak ve ne olduğunu anlamaya çalışmak zorunda kaldım.

Gözlerimi uykulu bir şekilde aralayıp ne olduğunu anlamaya çalışırken gözlerini açmış ve beni izleyen Romeo ile karşılaştım. Dili dışarıda, sessiz sessiz bana bakarken uzanıp burnunun ucuna küçük bir öpücük kondurdum ve ellerimden destek alıp doğruldum. Tam o sırada belimde hissettiğim baskı daha fazla artarken korkuyla arkama dönüp ne olduğunu anlamaya çalıştım.

Gördüğüm manzarayla birlikte şok geçirirken hızla kıpırdanıp belime sarılan ellerden kurtulmaya çalıştım. Benim telaşa girmiş halimle Romeo huzursuzlanıp yataktan atlarken hemen yanı başıma uzanmış ve belimi ahtapot gibi sarmalamış Pusat'ta tık yoktu. 

Gözlerini kapatmış, hareketsiz bir şekilde uyuyorken belimi bırakmıyordu ve kolay kolay da bırakacak gibi durmuyordu. Bu durumdan rahatsız olurken bir yabancıyla uyumam fazlasıyla vicdan azabı çekmeme sebep oluyordu.

Pusat, iyilik yapmış ve gece yanıma gelmişti ama ben uykuya dalarken onunla uyuduğumu bilmiyordum!

Bana güvenilir olduğunu davranışlarından kanıtlamış olsa da ona çabucak güvenmemeliydim. Onunla uyumamalıydım.

O kadar hareketlenmeme ve kendimi ondan kurtarmaya çalışmama rağmen Pusat hâlâ uyurken ellerimi kollarına sarıp onu kendimden yeniden uzaklaştırmaya çalıştım. "Pusat..." İsmini seslenip uyanması için onu dürtüklerken nihayet bana tepki verdi ve uzandığı yerde kıpırdandı. Onu uyandırmamdan rahatsız olmuş gibiydi.

"Uyanman gerekiyor. Uyanmazsan Romeo üzerine işeyebilir ya da açlıktan seni kemirebilir!"

Utancımla birleşen paniğim beni yerin dibine sokarken ona sunduğum aşırı saçma bahaneler yanaklarımın kızarmasına sebep oldu. Romeo yamyam mıydı ki Pusat'ı yesin?

"AMMA AĞIR UYKUN VARMIŞ!"

Bir anda yükselen sesimle birlikte kendimden korkarken doğrulduğum yerden sıçradım ve Pusat yüzünü buruşturup huzursuz bir şekilde gözlerini aralamaya çalıştı. Ona, fazla yüksek sesle çıkıştığım için utanırken gözlerimi kapatıp ellerimi dudaklarıma bastırdım ve duymamış olma ihtimali için içten içe dua ettim. Duymamış olsaydı çok güzel olurdu. Duymamalıydı.

"Küçük Dolunay, sabah sabah neden bağırıyorsun?"

Benim aceleci tavrımın tam zıttı bir şekilde Pusat sakinken sesi fazla uykuluydu ve şeydi...

EV ARKADAŞIHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin