Законопроєкт № 6607.

14 5 0
                                    

Точну статистику витягнути важко, але згідно з ЮНІСЕФ, одна з 10-ти дівчат стає жертвою сексуального насилля до двадцяти років. В 90% випадків потерпіла знала нападника. В більшості випадків це знайомий сім'ї.

Педофіли, як було зазначено раніше, не вважають себе хворими. Часто вони апелюють до того, що раз гомосексуалізм виключили з переліку класифікації хвороб, то і їх виключать. Тільки ось, якщо гомосексуалізм не хвороба з кількох критеріїв, то педофілія таки піддається лікуванню. У своїх очах вони не винні, бо заявляють, що не вдаються до насильства стосовно дітей.

Але говорити не мішки носити. І не будемо забувати факт непоправної шкоди, котру вони наносять психіці дітей. Вони вибирають жертв різного віку (переваги, як вони заявляють) з 12 до 16 років. Дослідження журналістів espresso tv розповідає, що найчастіше жертвами педофілів стають діти з неповних сімей. Де немає одного або обох батьків, чи батьки є, але не беруть участі у вихованні дітей.

Такі діти вважаються менш стійкими до подразників зовнішнього світу. Ще, з цього ж дослідження, охорона сиротинців та інтернатів має найбільше клопоту з педофілами. Висновки напрошуються самі. Вони навмисне вибирають жертв з меншою ймовірністю опору, частково травмованих відсутністю повноцінної моделі сім'ї.

Згідно зі статтею 155 Кримінального кодексу України, за статеві відносини з людиною, що не досягла статевої зрілості, загрожує позбавлення волі на строк до 5 років. Якщо дитина піддається сексуальному контакту з одним із членів сім'ї (батьком, матір'ю) або опікуном - позбавлення волі від 5-8 років. За розбещення дітей до 16 років - до 5 років ув'язнення або від 5-8 років ув'язнення, якщо розбещенням займаються опікуни або батьки дитини.

В червні 2017-го Нацполіція звернулася до Верховної Ради з вимогою посилити покарання за зґвалтування дітей. 21 червня був зареєстрований законопроєкт № 6607. Якщо його

15-го березня 2019 законопроєкт прийняли і ґвалтівники дітей втратили право на пом'якшувальні обставини, максимальний термін ув'язнення збільшився від 15 до 20 років. За зґвалтування дитини даватимуть максимальний термін покарання — 20 років.

Також передбачено "добровільний захід медичного характеру" - хімічна кастрація. Таким заходом можна замінити невідбуту частину покарання після 10 років ув’язнення.

Це все ще небезпека для дітей і про цю небезпеку мовчать. Мовчать як самі жертви, бо бояться, що не знайдуть підтримки, а часто навпаки. Тому злочинцуникають покарання.

Як автор, я в жодному випадку не закликаю до самосуду чи насильства. Я закликаю вас, дорогі батьки, бути другом своїй дитині, навчити її інтернет гігієні (а не просто щось забороняти) та цікавитись справами дітей!

Будні Сплячих СобакTahanan ng mga kuwento. Tumuklas ngayon