9

17.5K 641 708
                  

Ege

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

Ege

                              Hakan

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

                              Hakan

Önüme ilk bunlar çıktı bende koydum.

Bir kaç saat diye planladığım uyku uzun sürmüştü. Çünkü sabah alarmım çalmış ve ben o şekilde uyanmıştım. Ama yalan yok mükemmel uyumuştum. Okul olmasa akşama kadar uyuyabilirdim.

Üstümü giyindikten sonra kahvaltı için mutfağa geçmiştim. Hakan ve Şermin kahvaltı yapıp bir yandan konuşuyorlardı. Konuyu tam anlayamasamda ciddi bir mesele olduğunu yüzlerinden belli ediyorlardı.

Ben masaya otursamda devam etmişlerdi.

Masaya oturmamla ikisi de bana bakmıştı. Şermin günaydın anlamında gülümsemiş ve önüne dönmüştü. Sürekli bir yandan yiyip bir yandan Hakan'ı kesiyordu. Tekrar konuşmasıyla Hakan ona döndü. Doğal olarak bende.

"Peki emin misin?" diye sordu.

Hakan önceki konu olduğunu anlamıştı. Yavaşça başını salladı. Ve ağzına bir peynir attı.

"Güvenli bir ortam olsun gerisi önemli değil." dedi Şermin.

Cidden Hakan ile konuşmaya çalışıyordu. Çok komikti. Hakan'ın suratında bıkkın bi ifade olmuştu.

"Güvenli bir ortam zaten Şermin. Ayrıca sevdiğim işi yapıcam. Gerisi önemli değil."

Şimdi anlamıştım, Hakan cidden yeni bir işe başlamıştı.

Şermin gülümsedi. "Senin için endişeleniyorum. Lütfen sende biraz kendini önemse."

Bunları söylerken Hakan'ın elini okşadı. Çok rahatsız olmuştum. İkisinin eline bakıyordum. Hakan galiba beni fark etmişti. Çünkü gülümseyip elini çekti.

Bananeydi amına koyayım. İsterse öpüşsünler beni ilgilendirmezdi. Sadece midem bulanırdı. Sahi onları ilk defa yakın temasta görüyordum. Çok fazla tuhaf hissettirmişti. Biraz hayal kırıklığı yaşamıştım. Sanırım Şermin bana hiç bu kadar şefkat göstermediği içindi.

Üvey Babam - GAYHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin