40

2.3K 135 52
                  

Normalde yapmicaktım ama neyse bakem.

İyi okumalar 🤍

(Necmi)

Şerefsiz Koray'ın azgınlığı yüzüne yine Mustafa'ya rezil olmuştum. Gidicek bir yer bulamayınca çocuk gibi lunaparka getirmiştim Musti'yi. Kesin şimdi içinden ne mal çocuk bu ya diye geçiriyordur.

Zaten bu aralar Mustafa ile aramızda çok tuhaf şeyler oluyordu. Bir an aşırı yakın bir anda aşırı uzak oluyorduk. Bazen sürekli kavga ediyor bazen de birbirimizin gözlerine dalıp gidiyorduk. Açıkçası bu durum yorucuydu.

Daha geçen Selin'den ayrılmıştım. Aslında aramızda bir ilişki yoktu ama flörttük. Kaç yıldır ondan hoşlandığımı sanıyordum. Kaç yıldır hetero olduğumu düşündüğüm gibi.

Aslında ben galiba mustafasexsüeldim. Ondan başka bir erkeği düşünemiyor, onunla olduğumada imkan veremiyordum.  Musti düzdü. Yani heralde.

Ne ara böyle olmuştum bilmiyorum. Hep şakaya vurduğum şeyler bir gün gerçek olacak deseler asla inanmazdım. Ege'nin olayını öğrendikten sonra şakalarımı sorgulamış sonra bambaşka bir olayın içinde bulmuştum kendimi.

Birde Mustafa'nın ilgisi artınca iyice kafa gitmişti.

Bir de Koray Selim vardı tabi.

O ikisi bile sevgili olduysa Mustafa ile benim olmam gayet normaldi.

Ama olmazdı işte. Ben Selim gibi değildim. Arkadaşım dediğim adama kaldıramazdım. O yüzden içime gömmeye karar vermiştim. Fakat Mustafa'nın bana son zamanlardaki yaklaşımı kafamı allak bullak ediyordu. E doğal olarak içime gömdüğüm şeyleri de açığa çıkarıyordu.

"Şuna binelim mi?"

Beni inceleyen Mustafa ile afalladım ve bineceğim şeyi bile bilmeden kafam salladım. Gülümsedi ve kolumdan tuttu. Beni oyuncağa kadar sürüklemişti.

Kocaman bir dönme dolabın önüne gelmiştik ama bir sıkıntı vardı. Ben yükseklikten korkardım. Ve bugüne kadar dalga geçmesinler diye bizimkileri de söylememiştim. Şimdi söylesem madem korkuyorsun neden evet dedin diyecekti.

Kendimi bir anda yine Mustafa ile bir kavga içerisinde bulmak istemiyordum.

Musti para ödeyince mecbur dönme dolaba geçmiştik.

"Gençler biz en üst olunca durduruyoruz. Kime denk gelirse. Korkan, panik olan varsa insin parasını alsın."

Kimseden ses çıkmazken Musti'ye döndüm. Göz göze geldik. Çok derin bakıyordu piç.

"Korkuyorsan inelim."

"Buna zaten ben binelim dedim Necmi."

"Ne bileyim çekinirsin falan diye dedim."

"Yok çekinmem ama sen çekinirsen inelim."

"Ne çekincem ben ya."

"Peki o zaman."

Atar yapacak zamanı bulmuştum zaten. Dönme dolap bir anda hareket edince korkuyla irkilmiştim. Mustafa pislik gibi gülüyordu. Çaktırmadan yaklaştım biraz. Yanlış anlamasaydı bari.

"İstersen kucağıma otur Necmi. Böyle az oldu."

Cidden dibine girmiştim ama şuan gurur yapıp çekilecek halim yoktu. Bizim olduğumuz yer sürekli yükseliyordu ve ben daha çok korkuyordum.

"Sapıklaşma Musti!" diye cırladım. Güldü yine. Çilli horoz nolcak.

Yavaş yavaş yükselmeye devam ederken şansımı sikeyim ki tam bizim en üstte olduğumuz zaman duruverdi. Durmadan dolayı oluşan hasarla aniden Mustafa'nın koluna sarıldım. O da benden dolayı korkuyla irkildi.

Üvey Babam - GAYHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin